Як обтягнути шкірою кермо. Обтягнути руль шкірою.

Кожен автомобіліст бажає, щоб його машина виглядала на вищому рівні і відрізнялася із загальної маси. Доробки стосуються не тільки зовнішнього вигляду. Чимало уваги приділяється інтер'єру автомобіля. Тут доопрацювання залежать тільки від фантазії самого власника. Додавання шкіряних деталей надає салону більш привабливий і дорогий вид. Однак віддавати авто в ательє для доопрацювань варто часом чимало грошей. Тому доцільніше самому виконати цю роботу, наприклад, обтягнути кермо шкірою.
Вам знадобиться
  • автомобільна шкіра, нитки, голки, клей, інструмент для демонтажу рульового колеса.
Інструкція
1
Спочатку розробіть план з доопрацювання інтер'єру власного авто. Зазвичай обтяжка керма не є єдиною зміною. Тому варто подбати про те, що всі зміни салону автомобіля гармоніювали між собою, були виконані в одному стилі і одній колірній гамі. Виберіть матеріал, яким ви будете обтягувати кермо . Можна вибрати натуральну шкіру, замінник шкіри або автомобільну шкіру. Найкраще підійде автомобільна шкіра, так цей матеріал спеціально адаптований для використання в автомобілі. Варто врахувати, що поверхня керма постійно відчуває дотик з руками, тому дуже швидко зношується. Також підберіть відповідний колір. Він повинен не тільки гармоніювати з колірною гамою салону, але і бути не дуже марким. Тому дуже акуратно вибирайте світлі тони.
2
Тепер вам необхідно зробити заміри. Також потрібно виготовити викрійку. Ретельно виробляєте всі виміри, так як краще прорахувати всі розміри на папері, ніж потім зіпсувати матеріал. Викрійка повинна складатися з двох основних частин - обплетення бублики і середньої частини. Після виготовлення докладної викрійки можна приступати безпосередньо до приготування заготовки. Намагайтеся економно витрачати матеріал. Готові деталі потрібно приміряти, фіксуючи їх маленькими голочками. Слідкуйте за тим, щоб все точно підходило один до одного.
3
Якщо примірка дала позитивний результат, то можна приступати безпосередньо до обтягуванні керма. Для цього вам знадобляться голка, нитки та клей. Про колір ниток необхідно подумати заздалегідь. Спочатку слід зробити намітку простими нитками, переконатися, що весь матеріал чітко сидить на кермі. Тільки після цього можна приступати до кінцевого шиттю. Оплетку бублики і шкіру на середині краще закріпити клеєм, інакше вона буде ковзати по керму. Також необхідно нагадати про те, що у багатьох автомобілів в кермі знаходиться подушка безпеки. Обтягування шкірою може ускладнити її розкриття у разі аварії. Тому необхідно зважити всі за і проти перетяжки керма з подушкою безпеки.
Корисна порада
Найпростіше обтягувати кермо, демонтувавши його з салону.
Хороший автомобіль завжди виглядає на вищому рівні і відрізняється від загальної маси. Для того, щоб і ваш автомобіль виглядав також, приділіть особливу увагу інтер'єру. Більш дорогий і привабливий вигляд можна додати за допомогою шкіряних деталей.
Вам знадобиться
  • - натуральна шкіра, замінник або автомобільна шкіра;
  • - голка;
  • - нитки;
  • - лінійка або рулетка;
  • - папір;
  • - маленькі голочки;
  • - клей.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно розробити план з доопрацювання інтер'єру власного авто. Справа в тому, що всі деталі автомобіля в салоні повинні добре поєднуватися. Після цього перейдіть до вибору матеріалу, за допомогою якого ви будете виробляти обтяжку керма. Рекомендується використовувати для цієї мети натуральну шкіру, замінник або ж автомобільну шкіру. Великою популярністю у автовласників користується автомобільна шкіра. Даний матеріал спеціально адаптований для використання в авто. Врахуйте, поверхня керма постійно перебуває під впливом рук, тому матеріал може швидко зноситися. Особливу увагу приділіть вибору кольору. Він повинен добре гармоніювати з колірною гамою салону і бути не дуже марким.
2
Далі зробіть заміри і виготовте викрійку. Найкраще зробити паперові шаблони. Ви зможете уникнути псування матеріалу. Зазвичай викрійка складається з двох основних частин - обплетення бублики і середньої частини. Після того як ви зробили подібну викрійку, можете переходити безпосередньо до виготовлення заготовки. Намагайтеся витрачати матеріал економно. Готові деталі приміряйте один до одного і зафіксуйте за допомогою маленьких голочок. Вони повинні точно підходити один до одного.
3
Якщо примірка пройшла успішно, то можете приступати безпосередньо до обтягуванні керма. Для цієї мети вам необхідно заздалегідь приготувати голку, нитку і клей. Особливу увагу приділіть кольором ниток. Спочатку зробіть намітку звичайними нитками. Переконайтеся, чи чітко сидить на кермі матеріал. Після цього можете приступати до кінцевого шиттю. Оплетку бублики і шкіру на середині закріпіть клеєм. В іншому випадку вона буде ковзати по керму. Варто відзначити, деякі автомобілі мають кермо, в якому розташовується подушка безпеки. Таке обтягування може ускладнити її розкриття у разі аварії. Зважте всі за і проти даної обтяжки.