Як зав'язати пояс у каратиста.

Уміння правильно зав'язувати пояс карате - дуже важливий крок. Це можна порівняти з дотриманням правил етикету за столом, правил поведінки в громадських місцях і дрес-кодом в різних офіційних закладах. Якщо поважаєш неправильно, будеш виглядати дуже нерозумно, створиться враження, що в тісне коло спортсменів потрапив зайвий недосвідчена в цих справах людина, яка все-таки претендує на те, щоб вписатися в їх суспільство. Існує безліч різних способів зав'язування пояс а у каратистів.
Інструкція
1
Основні принципи зав'язування пояс а полягають в наступному: - пояс повинен бути міцно затягнутий, щоб не розв'язатися під час бою або тренування; - пояс розташовується трохи вище стегон; - кінці пояс а повинні бути рівними по довжині; - обидва кінці пояс а повинні починатися від вузла і бути спрямованими вниз, що дуже важливо, оскільки під час тренувань і боїв вони не будуть бовтатися і заважати вашим рухам; - пояс ні в якому разі не повинен перехрещуватися ща спиною. Тут варто обмовитися, що в деяких стилях майстри все-таки вимагають пов'язувати пояс саме так, щоб він схрещувався за спиною, тобто в цьому плані все залежить від школи карате.
2
Ознайомившись з основними правилами розташування пояс а карате, можна приступити до його зав'язування. Отже, візьміть пояс в руки, притисніть один з його кінців до живота в області пупка.
3
Потім оберніть пояс навколо себе. У тому місці, де довгий кінець перетинається з коротким, притисніть короткий кінець пальцем і туго зафіксуйте його, наклавши довгий кінець поверх нього і обмотавши пояс навколо себе ще один раз. Таким чином, вийти, що пояс буде намотаний в два шари.
4
Після цього накладіть довгий кінець пояс а поверх короткого, а потім протягніть його під обидва шари пояс а, що утворилися на вашому тулуб, в напрямку знизу-вгору.
5
Потім візьміть в руку довгий кінець, а короткий просмикніть під обидва шари пояс а в напрямку зверху-вниз, тобто виконайте процедуру, зворотну тій, яку ви виконували з довгим кінцем. Коли ви будете просмикувати короткий кінець під пояс , утворюється петля, в яку необхідно протягнути довгий кінець пояс а й туго затягнути вийшов вузол. Якщо ви все зробили правильно, то вийшов вузол буде міцно тримати ваш пояс під час тренувань або боїв.