Як накачати м'язи гомілок.

М'язи гомілок - одна з найскладніших для розвитку група м'язів. Але оскільки ці м'язи здатні дуже швидко відновлюватися і досить сильні від природи, то і добитися хорошого результату можливо. Треба лише докласти певних зусиль, і ваші гомілки стануть гарними й накачаними.
Вам знадобиться
  • брусок, гантелі, штанга, тренажерна дошка.
Інструкція
1
вживається перша проста вправа - підйом на носки. Початкове положення - стоячи. Піднімаючись на носки, ви зможете не тільки добре накачати м'язи гомілки без застосування складних спортивних тренажерів. Підкладайте під ноги (під пальці ніг) брусок товщиною близько 5 см. Це зробить вправу більш ефективним. Використовуйте додаткову вагу, наприклад штангу - це також прискорить роботу. Якщо ви робите підйоми на носки сидячи, то зможете накачати тільки камбаловидние м'язи.
2
Піднімайтеся на носки, стоячи з нахилом. Для цього покладіть під ноги пятисантиметровий брусок і помістіть на пояс обтяження. Вставайте на брусок, поміщаючи на нього лише чверть стопи (розташовуйте на бруску пальці). Піднімайтеся і опускайтеся, трохи нахилившись.
3
Лягайте на похилу дошку в положенні вверх (або вниз) головою. Накиньте на ступні ремінь і починайте підтягувати тулуб вгору. Вправа виконується за рахунок передніх м'язів гомілки.
4
Піднімайтеся на носки, перебуваючи в положенні сидячи, поклавши на коліна штангу. Чи не сутультесь і не відкидайтеся. Як і раніше, використовуйте брусок. Піднімайтеся і опускайтеся на носки.
5
Піднімайтеся на носки, стоячи на одній нозі. Візьміть гантель в одну з рук, встаньте на одну ногу, використовуючи брусок. Якщо ви стоїте на правій нозі, то гантель повинна бути в правій руці. Вільну ногу зігніть в коліні. Піднімайтеся і опускайтеся, а потім змініть ногу. Утримуйте рівновагу за допомогою вільної руки.
6
При виконанні підйомів на носки, міняйте положення ступень. Ступні можуть бути спрямовані нарізно, всередину, під різними кутами. Слідкуйте, щоб амплітуда рухів не була занадто маленькою, вона повинна бути на межі, тобто максимальною. Завжди завершуйте динамічні рухи статичним напругою і відпочивайте між підходами. Відпочинок повинен бути не менше 30-40 секунд.
Зверніть увагу
Брусок, який буде використовуватися для вправ, не повинен бути менше 5 см. При виконанні вправ п'яти не повинні торкатися до підлоги.