Як зробити клавіатуру.

Якщо ви любитель сидіти ночами і грати в повній темряві або часто працюєте за комп'ютером в нічний час, тоді вам має бути цікавий процес молдинга клавіатури, за допомогою якого можна зробити клавіатуру світиться.
Вам знадобиться
  • Суперклей, "Момент" або будь-який інший, який склеює пластик, невеликі затискачі, гнучкий неоновий шнур напругою 9В і довжиною 3м, власне, клавіатура.
Інструкція
1
Зверніть увагу, що гнучкий неон сильно гуде. Це може турбувати деяких користувачів. Хоча якщо на комп'ютері встановлено більше, ніж один вентилятор, то гудіння неону не дратуватиме. Крім того, шум залежить від напруги неону (більше напруга - більше шум). Ми візьмемо неон на 9В.
2
Основний нашого завдання буде прокладання гнучкого неону всередині клавіатури між кнопок, щоб він всю клавіатуру огинав по контуру. Як мінімум, більшу частину клавіатури неон в цьому випадку буде висвітлювати.
3
Перед прокладкою «підсвічування» відігніть краю у кришки клавіатури на звороті. Зробити це потрібно в місцях проходження неону. Якщо ми про це не подбаємо заздалегідь, кришка клавіатури гнізді.
4
Тепер приступаємо до прокладання гнучкого неонового шнура. По ходу справи слід приклеювати його до плати за допомогою клею. Досить це робити через кілька кнопок.
5
Після прокладки неону свердлимо отвір на звороті нашої клавіатури, щоб вивести назовні провід живлення «підсвічування». Якщо у клавіатури зворотна сторона увігнута, то туди можна помістити інвертор або батарейний блок для харчування неонового шнура. А можна провід подовжити і з'єднати з проводом нашої клавіатури, а живить елемент встановити де-небудь всередині системного блоку.
6
Інвертор на батарейках дозволить неону працювати від звичайної 9-тівольтовой батарейки. Якщо ні батарейок або не охота їх міняти, можна обійтися і трансформатором, що підключається до спеціального порту в инверторе одним кінцем, і до звичайної розетки іншим. Трансформатор можна купити на радіо-ринку або в комісійному магазині. Він дозволить нам вибирати напругу відразу з декількох значень, починаючи 3В і закінчуючи 12В. Так ми зможемо регулювати яскравість підсвічування і шум неону. Перемикати напругу можна навіть коли неон працює. В комплект разом з трансформатором повинні входити кілька штепсельних вилок для різних типів розеток. Вибираємо відповідну вилку і насолоджуємося гарною підсвічуванням.
Зробити бездротову клавіатуру з дротової можливо різними способами, однак, це зажадає від вас величезного терпіння, великої зацікавленості в процесі і навичок програмування радіосигналу. У разі якщо вам дійсно потрібна бездротова клавіатура в робочому стані, найкраще скористайтеся переустановленням пристрою прийому-передачі сигналу з непотрібною бездротової моделі пристрою.
Вам знадобиться
  • - додаткова бездротова клавіатура;
  • - ІК-приймач і передавач;
  • - радіоприймач і передавач;
  • - підключення до інтернету;
  • - схема вашої клавіатури.
Інструкція
1
Відріжте провід клавіатури, після чого зробіть спеціальний пристрій, подсоединяемое до неї в місці зрізу, це буде передавач радіосигналу. Ви можете зробити його самостійно в тому випадку, якщо у вас є навички роботи з радіотехнікою. Зробіть також радіоприймач, який буде під'єднуватися до роз'єму вашого комп'ютера.
2
Зверніть увагу, що все це зажадає від вас навичок програмування радіохвиль, тому задумайтеся при відсутності таких про альтернативні методи переробки клавіатури в бездротове пристрій. Даний спосіб також має і свої плюси - не вимагається прямого контакту клавіатури з адаптером, її можна встановити на досить віддалене відстань від радіоприймача і так далі. Тут також варто передбачити установку батарейного відсіку для живлення клавіатури, для цього скористайтеся схемою моделі вашої клавіатури для пошуку відповідного варіанту підключення.
3
Зробіть вашу клавіатуру бездротової за допомогою передачі даних з використанням інфрачервоного приймача. Це набагато простіше, так як не потрібно програмувати хвилі, однак, мінус в тому, що клавіатура повинна розташовуватися на достатньо близькій відстані до адаптера. Також з'єднання повинно відбуватися безпосередньо.
4
Скористайтеся найпростішим способом - купите бездротову клавіатуру, вставте її адаптер в роз'єм вашого комп'ютера і розберіть пристрій введення. Виймайте передавач і заодно повторіть схему підключення батарейного відсіку.
5
Краще всього використовувати схожу з вашої модель клавіатури, оскільки в даному випадку буде менше проблем з підключенням адаптера і джерела живлення. Програмувати тут вам також нічого не доведеться, також розташувати клавіатуру можливо будь-яким зручним для вас чином залежно від радіуса сигналу та рівня заряду акумуляторів.
Корисна порада
Користуйтеся частинами вже готових бездротових пристроїв, що працюють на радіосигналі.