Як прошити супутникові тюнери. Як самому перепрошити тюнер.

Під прошивкою тюнера розуміється процес установки в ньому програми емулятора кодувань і інших додатків, які сприяють кращій його роботі. Вона служить для збільшення списку прийнятих каналів супутникового ТБ за рахунок додавання в нього кодованих каналів. Під час прошивки до основного програмного забезпечення додатково вносяться програми емулятора, настройки і установки системи супутникового ТБ.
Вам знадобиться
  • кабель RS-232, програма завантажувач, файл з прошивкою
Інструкція
1
Перевірте в меню супутникового ресивера марку процесора на якому він виготовлений. Для цього в меню тюнера перейдіть в розділ "інформація про систему" (найменування залежить від моделі супутникового тюнера). Так само це можна зробити відкривши супутникового тюнера і подивившись маркування процесора, але після цього знімається гарантія на виріб.
2
Скачайте необхідний софт (програму і прошивку). Для цього в пошуковику інтернету або на сайті виробника тюнера знайдіть свіжу прошивку і завантажувач. Ця програма допомагає завантажувати прошивку в супутниковий тюнер і навпаки, з ресивера на комп'ютер для збереження даних. Нова прошивка в своїй назві згадує про марку супутникового процесора. Слід уважно дивитися на маркування програми і 100% збіг з назвою ресивера, тому що в противному випадку можна пошкодити апарат. Тому в пошуковику введіть марку процесора супутникового тюнера.
3
Вимкніть супутниковий ресивер від мережі (з розетки 220 В), інакше можна його пошкодити при підключенні до комп'ютера або сам комп'ютер. Візьміть нуль-модемний кабель і підключіть його до потру COM (RS-232) комп'ютера і ресивера.
4
Запустіть програму для прошивки супутникового тюнера. Виставте необхідний COM-порт (перебором). Файл прошивки завантажте в програму. Натисніть кнопку старт.
5
Підключіть супутниковий ресивер до розетки 220 В. Зачекайте закінчення прошивки, до поява на екрані написи «прошивка закінчена». Вимкніть тюнер від розетки 220 В. Нуль-модемний кабель можна від'єднати від комп'ютера тільки після того як буде відключений від мережі 220 В супутниковий ресивер.
Зверніть увагу
Слідкуйте за тим, щоб нуль-модемний кабель підключався завжди до відключеному з розетки тюнера чи комп'ютера.