Як навчитися пірнати. пірнання в воду.

Якщо плавати ви вже вмієте цілком стерпно, то саме час навчитися добре пірнати. Це вміння може дуже стати в нагоді згодом і навіть врятувати життя. Головне - проводити наполегливі щоденні тренування, і пірнати ви навчитеся не гірше інших.
Інструкція
1
Для початку навчитеся не замружуватися під водою. Спробуйте повністю зануритися під воду, підняти руку і подивитися на неї. Немає нічого страшного в тому, що вода потрапляє в очі, адже навіть солона вода дратувати не буде. Найкраще спробувати зробити таку вправу під час купання в звичайному водоймищі.
2
Якщо відкривати очі у воді ви вже вмієте, то спробуйте зробити наступне: опустіться на дно водойми невеликої глибини і знайдіть білий предмет, залишений на дні раніше. Нахиліться, витягніть ноги і, пірнувши головою вперед, пробуйте дістати предмет з дна. Спочатку можуть виникнути труднощі, але потім все вийде.
3
відпливаючи на кілька метрів від білого предмета і пірнайте з поверхні води в його сторону. Можливі труднощі із зануренням у воду торса, але для успішного подолання проблеми просто піднімайте ноги вище. Ваша вага допоможе піти під воду.
4
Далі слід зрозуміти, наскільки довго ви вмієте перебувати під водою. Підводне плавання дуже схоже на звичайне. От тільки завадити може виштовхуюча сила. Намагайтеся утримувати ноги вище голови, гребки направляти вниз і вперед.
5
При пірнанні важливо також утримувати прямий курс. Намагайтеся плавати і поглядати на берег, де є певні орієнтири, щоб навчитися плисти максимально прямо.
6
Щоб поліпшити власні навики пірнання, постарайтеся кожен день ускладнювати вправи. Наприклад, киньте в воду кілька помітних предметів і намагайтеся за одне занурення їх знайти. Також можна кинути з човна будь-який предмет і пірнути слідом за ним, намагаючись дістати цей предмет ще до того, як він торкнеться дна.
7
Зверніть увагу, що при звичайному пірнанні в воду теж потрібно входити і правильно, і красиво. Проблема новачків в пірнанні в тому, що головою вниз входити в воду вони просто лякаються. У підсумку в воду падають пластом і отримують відчутних ударів всього тіла.
8
Для початку вчіться пірнати з берега, де вода майже дорівнює з ним. Нахиляйтеся дуже низько, витягайте руки над головою і зісковзуйте в воду. Поступово висоту берега потрібно збільшувати і пробувати пірнати в стрибку головою вперед. У підсумку ви повинні навчитися стрибати у воду з розбігу.