Як купити базу даних.

Сучасні підприємства для автоматизації своєї діяльності застосовують бази даних, в яких зберігається вся необхідна інформація. Існує велика кількість видів баз даних, розроблених для різних сфер діяльності. Коли підприємству потрібно база даних для автоматизації технічних або бізнес-процесів, можна замовити її розробку фахівцям. Однак, часто набагато простіше і вигідніше купити готовий продукт.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, інтернет, телефон, грошові кошти.
Інструкція
1
Введіть у пошуковику «купити базу даних» та перегляньте виведені інтернет - сторінки. Вивчіть пропонований асортимент баз даних.
2
Виберете підходящу базу даних відповідно до специфіки діяльності вашої організації.
3
Виберіть базу даних у відповідності з наступними параметрами: 1) кількість одночасних користувачів, 2) складність настройки, установки, адміністрірованія3) перспективи розвитку бази даних, стабільність фірм-господарів, випуск нових релізів і т.п4) захист данних5) тип програми (маленький web-сервер, потужний web-сервер, локальна утиліта, складна система) 6) розмір бази даних (кілька мегабайт, до сотні мегабайт, гігабайти, сотні гігабайт і більше) 7) платформа ( Windows only, Unix/Linux only, Windows + Linux, Мейнфрейми, Кластери) 8) Вимоги до потужності персонального комп'ютера.
4
Виконайте аналіз вартості продуктів на ринку пропонованих послуг і зробіть раціональний вибір.
5
Визначте, в якому вигляді вам зручна доставка (поштою, без доставки, з кур'єром)
6
Замовте обраний вами програмний продукт (по телефону або електронною поштою)
7
Оберіть спосіб оплати за базу даних. В основному оплатити пропонують безготівковим шляхом (банківським переказом), але є й такі постачальники, яким оплату можна провести за фактично отриману програму (оплачується на пошті за поштовий переказ або видається кур'єру, який зобов'язаний видати вам квитанцію про оплату).
8
Оберіть зручні для вас терміни доставки. Залежно від термінів і видів доставки міняється ціна доставки.
9
Укладіть договір з організацією, що поставляє вам базу даних.
10
Сплатіть поставляється продукт відповідно до вашим вибором.
11
Отримайте програмний продукт і встановіть на комп'ютер (комп'ютери) вашого підприємства.