Як вирішувати кейс. Beeline заблокувати телефон.

Метод кейсів використовує дані реальних або передбачуваних бізнес-ситуацій. Мета даного способу навчання - підвищити здатність вирішувати проблеми за допомогою логічних міркувань. Рішення кейса можуть бути спірними, часто існує безліч можливих інтерпретацій представлених фактів. У будь-якій задачі необхідно здійснити ретельний аналіз даних, перш ніж приступати до вирішення.
Інструкція
1
Уважно вислухайте кейс, роблячи при цьому позначки найважливіших моментів. Це допоможе вам зрозуміти його суть, прояснити подробиці і намітити можливі шляхи вирішення. До того ж, перед очима завжди будуть ключові моменти завдання. У той час як факти вважаються незаперечними, думки й судження окремих учасників задачі варто розглядати як суб'єктивні, тобто підлягають певної частки сумніви. Останньому пропозицією слід приділити особливу увагу - іноді в ньому може ховатися сенс, повністю міняє суть завдання.
2
При вирішенні кейса не можна користуватися фактами з інших джерел, ви можете керуватися тільки даними конкретного завдання. Однак іноді умовами кейса передбачено дослідження певної ринкової ситуації. У такому випадку можна і потрібно використовувати всі знання.
3
Факти кейса, як правило, допомагають зрозуміти ключову проблему (мета) завдання. Ними можуть бути сприятлива можливість для ведення бізнесу, що змінилася кон'юнктура ринку, втрата лідируючої позиції і т.д. Часом визначити ключову проблему досить складно.
4
Визначивши мету, буде корисно задати декілька уточнюючих питань. У такому випадку ви глибше освоїте і кейс і визначте його структуру, що є одним з найскладніших етапів вирішення кейса. Розмірковуючи над відповіддю, приділіть увагу часу. Ваше оповідання має бути прямим і чітким, періодично повертайтеся до базисного питання і його цілям.