Як зафарбувати клітинку. Як закарсіть осередок цщкв 2007.

Пакет програм Microsoft Office дозволяє використовувати таблиці для ведення баз даних, обчислень і представлення підсумків. Для більшої наочності іноді потрібно виділяти групи осередків, в залежності від їх вмісту.
Вам знадобиться
  • пакет MS Office
Інструкція
1
Часто для виділення комірки або групи комірок використовують кольоровий фон. Щоб зафарбувати осередок в Microsoft Word, намалюйте таблицю. У головному меню вибирайте пункт «Таблиця», «Додати таблицю» .Натисніть ліву кнопку миші в тій комірці, з якою хочете почати виділення, і, не відпускаючи, протягніть виділення на всю групу. У головному меню вибирайте пункт «Формат», потім «Межі та заливки». Ви можете вибрати колір заливки і візерунок, а також стилізувати кордону осередки.
2
В MS Office Word 2007 інтерфейс дещо відрізняється. Натисніть на іконку «Кордони», вибирайте вкладку «Заливка». У правій нижній частині зі списку вибирайте частина документа, до якої хочете застосувати заливку: сторінка, осередок або абзац. У цій версії Word залишилася можливість накласти візерунок на осередок або групу осередків, а також стилізувати кордону.
3
У табличному редакторі MS Office Excel для того щоб зафарбувати осередок , в головному меню вибирайте пункт «Формат», потім «Осередок». У діалоговому вікні вибирайте вкладку «Вид». Тут ви можете зі списку вибрати колір, що підходить для вашої таблиці і, якщо вважаєте за потрібне, візерунок.
4
В Excel 2007 на панелі властивостей в групі «Шрифт» при наведенні курсору на іконку заливки з'являється спливаюча підказка «Зміна кольору фону виділених осередків». Натисніть на трикутник вершиною вниз поруч з іконкою, щоб вибрати підходящий відтінок зі списку.
5
Для того щоб зафарбувати осередок в MS Access, в головному меню вибирайте пункт «Формат», потім «Осередок». У діалоговому вікні «Вид сітки» вибирайте колір фону комірки зі списку «Колір фону».
6
В MS Office Access 2007 на панелі властивостей групи «Шрифт» вибирайте іконку заливки. Відкрийте список, що випадає поруч з нею і вибирайте потрібний колір. Якщо в палітрі стандартних кольорів відповідного відтінку не виявилося, натисніть на кнопку «Інші кольори» і продовжите пошук там.
Корисна порада
Не захоплюйтеся розфарбовуванням таблиці, інакше зайва строкатість буде заважати роботі і відволікати увагу від даних.