Як намалювати ромб. малюнки брушадок формі ромба.

Ромб - це паралелограм, усі сторони якого рівні. У паралелограма протилежні сторони паралельні. Спираючись на визначення ромба і паралелограма, можна побудувати ромб з допомогою лінійки, косинця і циркуля.
Вам знадобиться
  • лінійка, кутник, циркуль
Інструкція
1
Для початку необхідно побудувати дві паралельні прямі. Найпростіше зробити це, використовуючи лінійку і кутник. Одну сторону кутника потрібно підвести впритул до лінійки і накреслити одну пряму по іншій стороні кутника. Потім потрібно рухати косинець уздовж лінійки і накреслити по тій же стороні пряму, паралельну вже накресленої.
2
Потім за допомогою циркуля потрібно постороіть окружність довільного радіуса з центром в точці, що лежить на одній з прямих. При цьому окружність повинна перетинати другу пряму в якійсь точці (тобто радіус кола повинен бути не менше відстані між прямими). Ці дві точки і зададуть перші дві точки ромба, що лежать на одній із сторін ромба (наприклад, A і B).
3
Потім за допомогою циркуля по обидва прямим потрібно відкласти відрізки в одному напрямку від сторони AB, рівні AB. Відповідно, відстань між ніжками циркуля має дорівнювати AB.Такім чином ви отримаєте дві інші точки ромба - C і D. Поєднавши ці точки, получітса сторона CD, і ромб в результаті буде побудований.