Як знизити внутрішньоочний тиск. Як дізнатися пароль від свого аккаунта на комп'ютері.

Всередині людського ока постійно виробляється і циркулює рідина. Тиск цієї рідини на оболонки ока і називається внутрішньоочним тиском. При його підвищенні стискаються, а потім і атрофуються судини і волокна зорового нерва. Таким чином, розвивається серйозне захворювання - глаукома. Основний напрямок в лікуванні глаукоми - зниження внутрішньоочного тиску. Для цього існує кілька методів.
Інструкція
1
Медикаментозне лікування. Підбирається тільки лікарем після ретельного обстеження і визначення різновиду глаукоми. Існує кілька груп лікарських препаратів. Одні покращують циркуляцію внутрішньоочної рідини, інші зменшують її вироблення, треті відкривають альтернативні шляхи відтоку рідини з ока.
2
Лазерне лікування. Існують два методи лазерного лікування. При лазерної ірідектоміі проробляється отвір в райдужці, яке покращує циркуляцію рідини усередині ока. За допомогою лазерної трабекулопластики створюють шляху відтоку внутрішньоочної рідини в природну дренажну систему.
3
Хірургічне лікування. Різновидів хірургічних методів зниження внутрішньоочного тиску дуже багато. Але практично всі вони зводяться до того ж - поліпшення циркуляції всередині ока (ірідектомія) або відтоку рідини назовні за допомогою штучних дренажів або клапанів. В деяких випадках руйнується циліарного тіло, яке відповідає за вироблення внутрішньоочної рідини.
4
Немедикаментозні методи регуляції внутрішньоочного тиску. Дотримуючись простих правил, пацієнт може уникнути підвищення внутрішньоочного тиску або навіть знизити його. • Необхідний хороший відтік від вен голови. Для цього не носіть одяг з тісними комірцями, не затягуйте туго краватку. Спати краще з піднятою головою. • Перегляд телевізора в темряві, відвідування кінотеатру може викликати підвищення внутрішньоочного тиску. Дивіться телевізор, читайте, працюйте за комп'ютером тільки при хорошому освітленні. • Уникайте важкої фізичної та зорової навантаження. • Виключіть роботи з похилим положенням голови і тулуба. Підлоги мийте, використовуючи швабру. Не періть, нахилившись над ванною. • Обмежте вживання спиртного. Можна не більше одного келиха вина в день. • Куріння викликає звуження судин, порушення кровообігу в зоровому нерві і погіршення відтоку внутрішньоочної рідини. Куріння категорично заборонено.
5
Масаж. Рекомендується масаж комірцевої зони. Один раз в день проводите самомасаж: • Подивіться вниз і прикрийте очі, подушечками вказівних пальців виконуйте легкі кругові рухи по верхньому століттю. Це перерозподілить внутрішньоочну рідину і знизить внутрішньоочний тиск.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JPCtfEKB1W4
Зверніть увагу
Особи старше 40 років повинні вимірювати внутрішньоочний тиск не рідше 1 разу на рік.