Як встановити прошивку в плеєр. де поміняти мп3 плеєр.

Практично будь-який сучасний mp3- плеєр оснащений тієї чи іншої прошивкою. Що означає, що на ньому встановлено програмне забезпечення, яке відповідає за роботу і функції програвача. Якщо ваш плеєр почав барахлити або ви просто хочете розширити можливості вашого апарату, вам потрібно поміняти прошивку. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Віднесіть плеєр в будь сервісний центр обслуговування фірми-виробника. Якщо такого центру у вашому місті немає, можна скористатися платними послугами будь-якого невеликого центру з ремонту стільникових телефонів і мультимедіа. Принесіть ваш апарат, поясніть, що ви хочете і просто дочекайтеся, поки професіонали зроблять свою справу. Процедура займе не більше одного робочого дня. Цілком можливо, що здавши вранці, ввечері ви отримаєте плеєр назад.
2
Спробуйте оновити систему самостійно. Найпростіший спосіб - за допомогою інтернету. Якщо ваш гаджет підтримує бездротове підключення до інтернету, підключіться до нього. У розділі налаштувань знайдіть пункт "про систему" або "оновлення". Запустіть сканування нових версій прошивки. Якщо плеєр знайде більш свіжі версії, він запропонує вам їх завантажити і встановити. Вам залишиться лише трохи почекати.
3
Скачайте оновлення вручну. Для цього зайдіть на сайт компанії, яка випустила ваш плеєр , виберіть вашу модель і перейдіть в розділ завантаження. У розділі знайдіть цікавлять вас файли. Як правило, це буде звичайний інсталятор. Скачайте його і запустіть. Коли установник запитає місце установки, вкажіть диск плеєр а. Для цього він повинен бути підключений до комп'ютера.
4
Виберіть другий варіант, якщо ваша модель не підтримує перший. Він полягає в тому, щоб завантажити спеціальний архів, який потрібно буде запустити з самого плеєр а, щоб він його встановив. Для цього Завантажити файл перемістіть на диск або флеш-пам'ять плеєр а. Після чого запустіть плеєр і знайдіть у провіднику установник. Запустіть його. На якийсь час екран може згаснути - не переживайте, швидше за все йде процес заміни файлів. Нічого не натискайте і дочекайтеся завершення операції.
Зверніть увагу
Будьте акуратні. Якщо ви встановите прошивку немає від вашої моделі, може відбутися збій. У цьому випадку "повернути до життя" плеєр вже зможе тільки майстер.