Як в'язати шарф-комір. в'язаний шарф- коміри.

Шарф- комір - зручне і практичне додаток практично до будь-якого одягу. Теплий і в'язаний, він захищає від вітру і чудово доповнює стильний образ. До того ж виглядає, як досить незвичайний аксесуар, який цілком доречний не тільки під верхнім одягом. Шарф- комір можна легко зв'язати на спицях.
Вам знадобиться
  • - шерсть;
  • - спиці кругові
Інструкція
1
Багато хто думає, що шарф- комір - це предмет дитячого гардеробу. І далеко не всі здогадуються, що він також ідеально підходить і для дорослих. До того ж, якщо в'язати його, використовуючи незвичайні візерунки або ажурну в'язку, можна отримати досить оригінальний і незвичайний предмет одягу, якого ні в кого, крім вас, більше не буде. Для того щоб зв'язати найпростіший шарф- комір, потрібно на кругові спиці набрати 210 петель (кількість петель для таких візерунків завжди парне) і ще 2 кромочні. Починайте в'язати перший ряд лицьовими петлями. З другого ряду в'яжіть гумку за схемою: 2 лицьові, 4 виворітні петлі. Так в'яжіть кілька рядів, поки висота в'язання не опиниться на рівні 4 сантиметрів. У цьому ряду потрібно збавити по 1 петлі в кожній виворітного доріжці гумки. Тому далі робота в'яжеться 2 лицьові, 3 виворітні. І так - ще 4 сантиметри. Знову на цій висоті збавити по петлі в виворітних доріжках і продовжувати роботу за принципом: 2 лицьові, 2 виворітні петлі.
2
На висоті 12 сантиметрів від самого першого ряду в'язання починайте в'язати тільки лицьовими петлями. Не забувайте при цьому рівномірно збавити 26 петель. Робити це потрібно так: в кожному ряду розділіть петлі на п'ять. Потім ті, які за рахунком в ряду є 4 і 5-ої петлею пров'язуйте разом, як одну лицьову петлю. Саме це допоможе вам рівномірно збавити петлі у виробі.
3
Коли висота виробу буде дорівнює 15 сантиметрам, схема зменшення зайвих петель зміниться на більш м'яку. Тепер потрібно в кожному шостому ряду прибирати по одній петлі з кожного краю в'язання. Приступайте до пров'язуванням тій частині, яка буде закривати шию. Для цього на висоті в'язання 42 сантиметри необхідно почати додаток петель. По дві в кожному третьому ряду 3 рази. Закінчувати роботу потрібно знову гумкою: 2 лицьові, 2 виворітні. На висоті 6 сантиметрів від початку додавання, закрийте в'язання по візерунку гумки. Далі зволожите ваше виріб і ретельно просушіть. Тепер воно готове до шкарпетці.
4
Ось таким нехитрим способом ви змогли зв'язати собі стильну оригінальну річ, яка, до того ж ще і відмінно гріє в холодні зимові дні і вечори.
Корисна порада
Додавання петель виконувати потрібно за допомогою накиду. Коли в'яжете зворотний ряд, потрібно накид провязивать за задню стінку петлі.