Як зв'язати дитячу спідницю спицями. Як зшити штори в дитячу.

Красива в'язана дитяча спідничка завжди прикрашає свою маленьку власницю. Вона прекрасно підходить до багатьох предметів гардероба юної модниці. А в'язати її настільки просто, що ви навіть не помітите, як створили шедевр.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - спиці;
  • - гачок;
  • - схема в'язання рюшів;
  • - гумка для пояса.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зв'язати пряму спідницю , але прикрашену рюшами, то для початку потрібно потурбуватися саме їх придбанням. Можна купити готові в магазині, а можна пов'язати самостійно. Для цього вам знадобиться гачок і нитки того ж кольору, але трохи тонше, ніж для в'язання основного полотна. Виберіть будь-яку вподобану схему в'язання оборок і починайте творити. Можете зв'язати, скільки завгодно оборок, потім просто вплутаємося потрібну кількість у виріб, а решта стануть в нагоді в наступний раз.
2
Далі беріться за в'язання самої спідниці. Для цього наберіть необхідну кількість петель. Наприклад, для моделі на дитину 2-3 років необхідно набрати близько 230 петель, плюс дві кромочні. Якщо ви хочете зв'язати спідничку для дівчинки постарше, додайте 10-15 петель для кожного розміру. Починайте в'язання. Найкраще робити це на кругових спицях. Так ви позбавитеся від зайвих швів і спростите собі роботу по вшивання оборки. Особливість в'язання спідниці з оборками в тому, що ви починаєте в'язання зверху вироби, а не знизу, як звичайно. Тому для початку вам потрібно провязать кишеньку, в якому буде знаходитися гумка, що утримує спідницю на поясі. На нього піде приблизно 8 см загального полотна.
3
Зв'яжіть основну частину спідниці лицьовій або хусткової в'язкою. Для цього додайте по 1 петлі в кожному другому ряду 2 рази. Сильно додатками захоплюватися не варто, тому що у маленьких дівчаток окружність талії і стегон приблизно однакова, адже фігура у них ще не оформилася. В'яжіть спідницю на ту довжину, яку вам хочеться. Тільки не варто робити її занадто довгою. Для малятка ідеальний варіант - спідниця максимум до коліна. Коли ви зв'яжете половину спідниці, поміняйте нитку і в'яжіть далі іншим кольором. Це необхідно для створення цікавого контрасту і оттенит прикраси-рюші. Продовжуєте в'язати спідницю спицями і одночасно починайте до неї підв'язувати рюші гачком. Робити це необхідно акуратно, так, щоб всі оборки були вплутався досить рівно і не топорщілісь. Кожна петля краю оборки повинна збігатися з окремою петлею певного ряду у спідниці. Поміщайте рюші на рівному, але досить невеликій відстані один від одного (приблизно 1-2 сантиметри). Це створить ефект багатошаровості і буде виглядати дуже виграшно.
4
Не забудьте про те, що оборки бажано чергувати за кольором. Так спідничка вийде більш незвичайною і цікавою. В'язання, що знаходиться під останньою рюшів, потрібно закрити. Робіть це на тому рівні, щоб низ готового виробу не було видно з під оборок. Ваша спідниця готова. Залишилося тільки поступити з нею, як і з будь-яким іншим в'язаним виробом. Зволожите і дайте їй просохнути. Потім ушийте гумку, акуратно закрийте шов і залиште невелике потаємне отвір, щоб можна було цю гумку при необхідності поміняти. Тепер можете віддати нову спідничку малятку, ось побачите: вона з нею не розлучиться.