Як підключити супутниковий ресивер.

Якщо у вашому місті, районі або будинку не проведено кабельне цифрове телебачення, а вам дуже хочеться, то вам слід придбати комплект супутникового обладнання. Тоді ви теж зможете насолоджуватися улюбленими каналами в цифровій якості. Однак навіть висока якість первинного сигналу втрачається на шляху до телевізора. Але цього можна уникнути, якщо правильно вибрати інтерфейс для підключення ресивера, який дозволить звести втрати зображення до мінімуму.
Інструкція
1
Супутниковий ресивер простіше підключити до телевізора за допомогою композитного роз'єму. Він зазвичай реалізується на одному RCA. Однак відчутним недоліком є дуже низька чіткість картинки і зайва контрастність відтінків. Звичайно, на 15 дюймовому телевізорі можна цим знехтувати, але для екрану з діагоналлю 26 дюймів це неприпустимо.
2
Друге місце за якістю передачі сигналу займає порт S-Video. В цьому випадку сигнали яскравості і кольоровості передаються вже не по одному, а по декількох окремим проводам. Це робить картинку на екрані телевізора більш стійкою, однак, скудноват щодо передачі кольору.
3
Компонентний інтерфейс, що використовує для передачі на телевізор відеосигналу вже за допомогою трьох проводів, ще більш якісний. Цей інтерфейс вже може з успіхом використовуватися для плазмових панелей і для ЖК-телевізорів з діагоналями до 36 дюймів. З точки зору стійкості і кольоровості зображення виходить ще більш привабливим. Для такого типу підключення зазвичай застосовують RCA, які відомі як тюльпани.
4
Якщо ви використовуєте SCART, то маєте можливість підключити ресивер до свого телевізора трьома способами: як по композитного, так і S-Video і стандарт RGB. До речі, останній є найякіснішим з усіх аналогових. Всі складові відеозображення передаються на високому рівні.
5
З приходом в наше життя телебачення з високою чіткістю, все більш високі вимоги стали пред'являтися до інтерфейсів. HDMI інтерфейс і був створений для передачі відеозображень високої роздільної здатності.