Як забезпечити сім'ю.

Нерідко молоді люди стоять перед вибором: продовжувати жити одному або створити свою сім'ю. Одним з важливих питань при цьому є можливість забезпечувати не лише себе, а й свою другу половину з дітьми.
Інструкція
1
Підрахуйте свої власні витрати. Часто буває так, що людині не вистачає своїх доходів, щоб покрити всі витрати. Ще досить поширена ситуація, коли люди отримують не фіксовану зарплату, а дохід з урахуванням відсотків, премій, який різниться від місяця до місяця. Збирайте чеки на свої покупки, заведіть журнал обліку, щоб знати, на що ви витрачаєте свої гроші. В першу чергу ви зможете виявити непотрібні витрати, від яких пора відмовитися. По-друге, ви дізнаєтеся, скільки грошей вам потрібно, щоб забезпечити себе.
2
Визначте на що зазвичай йдуть сімейні гроші. Найлегший спосіб - помножити свої витрати на кількість членів сім'ї. Однак даний спосіб не буде найточнішим. Краще все ж буде попередньо прикинути, скільки грошей ви довірите другій половині, і скільки витратите на забезпечення ваших дітей. Спрогнозувавши свої майбутні витрати, можна приступати до планування своїх доходів.
3
Визначте всі сфери, в яких ви зможете заробляти гроші. Оскільки ви плануєте забезпечувати всю сім'ю, а не тільки себе - варто врахувати всі можливості, за допомогою яких зможе заробляти кожен член родини. Найпростіше буде влаштуватися подружжю на роботу із заробітком, що дозволяє окупати поточні витрати. Однак якщо одного з подружжя звільнять, то може виникнути дефіцит сімейного бюджету. Найлогічніше заробляти більше, ніж витрачати. Виручені гроші слід відкладати в так звану «подушку безпеки», яка дозволить вам протягнути якийсь час до моменту отримання нової роботи, що не урізуючи витрати. Якщо вам пощастить, і ви залишитеся при доходах, що перевищують витрати тривалий час, то можете честь відкладається суми інвестувати в бізнес, цінні папери, якісь проекти, які будуть вам приносити пасивний дохід. Чому б не обзавестися квартирою, гаражем або дачним ділянкою, який можна буде здавати в оренду, отримуючи при цьому дохід?