Як наклеїти шпалери в кутку. декорація зовнішніх кутів стін стик шпалер.

Сьогодні існує величезна кількість різноманітних варіантів оформлення стін в приміщенні. Але, напевно, найпопулярніший і простий - обклеювання стін шпалерами. Досить багато людей беруться за це самостійно. І якщо прямі стіни обклеїти досить легко, то в кутах починаються проблеми. Причина в тому, що дуже складно знайти приміщення з ідеально прямими кутами. Отже, для того щоб якісно обклеїти шпалерами кут, ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
Спершу розглянемо наклейку шпалер у внутрішніх кутах. Ця операція виконується найбільш часто в будь-якому приміщенні. Щоб надалі така робота не викликала труднощів, необхідно як мінімум один раз правильно наклеїти шпалери в розі.
2
Для початку на одну з двох стін наклеїмо полотно так, щоб воно приблизно на 3-4 сантиметри заходило на іншу стіну. Ретельно притисніть кут спеціальною губкою. У тому випадку, якщо кут з самого початку був занадто нерівним, то спочатку його слід було вирівняти, використовуючи спеціальну штукатурку.
3
Взявши в руку рулетку або лінійку, виміряти місце розташування далекого від кута краю полотна таким чином, щоб ближня до розі кромка приблизно на 2-3 сантиметри заходила на вже поклеєні полотно. При цьому перевірте схилом лінію, яку ви визначили для наклеювання нової смуги шпалер. Коли ви підготували розмітку, наклеюйте шпалери на другу стіну.
4
Озброївшись лінійкою і гострим ножем, проріжте обидва шари ближче до розі. Надлишок верхнього полотна впаде самостійно, а смужку нижнього полотнища видаліть, відвернувши верхнє. Після цього ще раз намажте клеєм відвернений край і притисніть його до стіни. В результаті ви повинні отримати ідеальний стик.
5
Крім обклеювання внутрішніх кутів, ви також можете зустрітися з проблемою правильного наклеювання шпалер на зовнішні кути. Такі виступи зустрічаються в багатьох приміщеннях, наприклад - ті ж укоси. Якщо вони прямі, то обклеїти їх дуже просто, загорнувши полотно.
6
Але що робити, якщо кути не вийшло вирівняти до бажаного рівня? В даному випадку без нахлеста ніяк не обійтися. Оклейте одну зі стін таким чином, щоб край полотна заходив на сусідню стіну приблизно на 2-3 сантиметри. Притисніть загорнутий край, можливо, вам доведеться підрізати полотно в декількох місцях. Потім вертикально ображати загорнутий край, залишивши лише тоненьку смужку за рогом.
7
Перед тим як наклеїти друге полотнище, за допомогою рулетки і схилу, визначте лінію приклеювання далекого від кута краю. Відстань від загорнутої кромки до цієї лінії має бути на 5 мм. менше ширини тієї смуги, яку ви збираєтеся наклеїти. Тобто у вас повинен вийти невеликий нахлест. Якщо ви клеїте товсті або вінілові шпалери , то доведеться скористатися спеціальним прозорим клеєм.