Як перезавантажити плеєр. Як перезавантажити телевізор.

Плеєри значно полегшують наше життя, дозволяючи завжди мати при собі останні серії улюбленого серіалу і слухати в черзі музику, а не розмови інших людей. Однак, як і будь-яка інша техніка, плеєри мають звичку зависати в ті моменти, коли вони найбільше потрібні. У більшості випадків перезавантаження плеєра дозволяє вирішити несподівану проблему.
Вам знадобиться
  • - інструкція;
  • - голка, шпилька або скріпка;
Інструкція
1
Якщо ви знаходитесь вдома, шукайте інструкцію. Не варто нехтувати цим пунктом. Зараз існує безліч різних моделей плеєрів і правила їх експлуатації часом значно різняться. Перезавантаження плеєра - стандартне дія, яка має бути прописано в будь-якому керівництві по експлуатації. Якщо інструкція загублена або ви перебуваєте поза домом, спробуйте перезавантажити плеєр самостійно.
2
Натисніть кнопку включення/вимикання плеєра і утримуйте її до тих пір, поки екран не згасне. Тоді знову натисніть кнопку і ввімкніть пристрій.
3
Якщо пристрій не реагує, пошукайте на корпусі отвір перезавантаження. Зазвичай воно знаходиться на задній або бічній панелі плеєра і позначено написом «Reset». Вставте голку в отвір тупим кінцем. Якщо ні голки, підійде шпилька, зубочистка, скріпка, стрижень для ручки або автоматичного олівця. Дівчатам зможе допомогти дужка від сережки. Утримуйте доти, поки плеєр не вимкнеться. Потім увімкніть його за допомогою кнопки включення/виключення живлення.
4
Іноді для перезавантаження плеєра необхідно разом з «Resert» натиснути іншу кнопку для примусового перезавантаження. Спробуйте одночасно з «Resert» утримувати кнопку включення/виключення живлення - ця комбінація найбільш ймовірна. Якщо вона не подіяла, пошукайте інформацію про перезавантаження плеєра саме Вашої моделі. Не експериментуйте з пошуком правильної комбінації самостійно.
5
Якщо плеєр не відповідає на натискання кнопок, підключіть його при вимкненому живленні до комп'ютера і дочекайтеся, поки плеєр не визначитися як зовнішній пристрій. Скористайтеся настановним CD-диском і перезавантажте його за допомогою відновної програми, слідуючи інструкціям на екрані. Важливо: після переустановлення через спеціальну програму всі файли на плеєрі опиняться втраченими. Якщо і після цього перезавантаження плеєра не відбудеться або він не визначитися при підключенні до комп'ютера, зверніться до сервісного центру.
Зверніть увагу
Не намагайтеся самостійно розкривати плеєр. Довіряйте ремонт тільки фахівцям сервісного центру.
Корисна порада
Якщо проблема з плеєром повторюється часто, перевірте обсяг заповнення його пам'яті. У багатьох технічних пристроїв з'являються збої в роботі, якщо пам'ять заповнена більше ніж на 70%.