Як понизити пінг на сервері. Як зробити низький пінг в іграх.

Пінгом називається час відгуку сервера на запити, що надходять від віддаленого комп'ютера. Чим нижче пінг тим, відповідно, менше час проходження сигналу і відгуку сервера. Пінг вимірюється в мілісекундах. Величина пинга актуальна для онлайн-ігор, які вимагають якомога меншого пінгу для комфортної гри. Знизити пінг можна кількома способами.
Інструкція
1
Найпростішим способом зниження пінгу є контроль за запущеними програмами, процесами і службами, які можуть використовувати Інтернет-з'єднання. Щоразу коли вам потрібно максимально низький пінг перевіряйте, чи включені p2p-клієнти, торрент-клієнти, менеджери-закачувань, онлайн-радіоприймачі і т. Д. Також рекомендується відключати фаєрвол, антивіруси та інші програми, що використовують мережеві ресурси. Всі ці заходи повинні зменшити пінг і забезпечити найбільш комфортну гру в онлайн ігри в режимі мультиплеера.
2
Перевірте завантаженість вашої системи. Для цього використовуйте стандартний диспетчер задач Windows, який запускається поєднанням клавіш Ctrl + Alt + Del. В Диспетчері задач відкрийте вкладку "Процеси" і уважно вивчіть список запущених процесів. Зупиніть всі підозрілі процеси, звертаючи особливу увагу на ті, які використовують понад 10% ресурсів процесора. Процеси, зупинити які не вдасться, можна зробити менш пріоритетними для системи. Для цього натисніть на рядок правою клавішею миші та виберіть нижчий пріоритет (наприклад малий замість середнього, і т. Д.).
3
Використовуйте програми для оптимізація операційної системи. Такого роду програми допоможуть вам значно знизити пінг, причому все це буде виконано автоматично. За допомогою оптимізують програм, також, можна відредагувати вміст папки "Автозавантаження", в якій можуть знаходитися негативно впливають на мережевий ресурс програми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Zn7H4j4I-YQ
Зверніть увагу
Пінг також може підвищуватися через проблеми з інтернет з'єднанням. Перевірте якість кабелю або телефонних проводів у вас вдома і в межах видимості (в під'їзді або на вулиці) .При більш високій швидкості інтернету пінг зменшується, тому якщо ви хочете значно підвищити пінг, придбайте тариф з більш високою швидкістю з'єднання.
Заповітна мрія всіх завзятих онлайн-гравців - знизити високий пінг, адже чим він менше, тим якісніше протікають всі ігрові процеси. За допомогою деяких змін в реєстрі ця мрія може стати реальністю. Для початку давайте розберемося, що таке пінг? Це час, витрачений на передачу інформації від клієнта до сервера і назад. Він залежить від швидкості з'єднання і завантаженості каналів на всьому шляху від клієнта до сервера. Знизити пінг для всіх онлайн-ігор дійсно можна майже вдвічі, змінивши реєстр. Звичайно, це можна зробити вручну, однак для полегшення процесу був розроблений скрипт Leatrix Latency Fix 4.0.3, 3.3 N/T, який вносить всі зміни в автоматичному режимі.
Вам знадобиться
  • скрипт Leatrix Latency Fix
Інструкція
1
Скачайте скрипти. Розпакувавши архів, ви виявите там 3 vbs-файла. Перший з них Checker.vbs перевіряє, чи є вже залитий фікс. Install.vbs встановлює фікс, а Remove.vbs його видаляє.
2
Відкрийте скрипт Checker.vbs і перевірте інформацію про ті пристроях, на які не залитий фікс.
3
Далі відкрийте файл Install.vbs. У всіх виникаючих вікнах натисніть кнопку ОК. Установка завершена. Якщо комп'ютер не перезавантажився автоматично, зробіть це самі.
4
При необхідності видалити Leatrix Latency Fix скористайтеся файлом Remove.vbs.
5
Leatrix Latency Fix чудовий тим, що дозволяє автоматично знизити пінг, позбавляючи користувача від необхідності самостійно вносити зміни до реєстру. Ми рекомендуємо скористатися цим скриптом, навіть якщо існуючий пінг вас цілком влаштовує. Встановіть Leatrix Latency Fix на свій комп'ютер і відчуйте різницю!
Корисна порада
Даний скрипт ліквідує таймер затримки в Windows на обробку пакетів, тому підтвердження про отримане пакеті висилається відразу ж для кожного прийнятого сегмента. У підсумку затримка на пересилку і обмін інформацією між комп'ютером і сервером зводиться практично до мінімуму. Дані відсилаються моментально.Етот корисний скрипт підтримують всі операційні системи Windows, починаючи з XP: Windows XP (SP2 або вище), Windows Vista (SP1 або вище) і Windows 7.