Як вибрати стільниковий зв'язок.

Вибір оператора стільникового зв'язку - непросте завдання для людини, яка купила мобільний телефон. Роблячи такий вибір, він стикається з плюсами і мінусами того чи іншого оператора. Тому майбутньому абоненту потрібно зрозуміти, що в стільникового зв'язку для нього найбільш важливо, яка характеристика оператора відіграє визначальну для нього роль.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
Інструкція
1
Насамперед необхідно з'ясувати, які стільникові оператори взагалі працюють в даному регіоні. Як правило, така інформація широка відома. Подивитися, які оператори стільникового зв'язку в тому чи іоном регіоні Росії, можна, наприклад, за посиланням http://moperator.ru/regions/.Необходимо також переконатися, що послуги стільникового зв'язку, що надаються оператором, доступні саме в тому місці, де ви живете (місті, селищі, селі тощо), а також в тому місці, де ви часто будете користуватися стільниковим зв'язком . Для цього потрібно подивитися карту зони покриття на офіційному сайті стільникового оператора.
2
Далі необхідно задуматися про якість надаваної операторами зв'язку у вашому районі. Цю інформацію отримати можна знову ж через карти зон покриття на сайтах операторів. Залежно від рівня сигналу різні райони на карті можуть бути позначені різними кольорами або відтінками. Це дозволить отримати вам інформацію про якість зв'язку у стільникового оператора у вашому регіоне.Полезно також розпитати своїх знайомих, які користуються послугами різних операторів, - чи бувають проблеми зі зв'язком у них. Можна ознайомитися і з розташуванням веж стільникового зв'язку - подивитися, наскільки вони далекі від місця, де ви зазвичай будете користуватися послугами стільникового зв'язку.
3
Один з найбільш хвилюючих моментів - ціни операторів на послуги стільникового зв'язку. Вам слід уважно ознайомитися з тарифними планами операторів, щоб вибрати підходящий для себя.Для початку потрібно зрозуміти, наскільки часто ви будете дзвонити, відправляти SMS, користуватися мобільним інтернетом та іншими послугами. Частота дзвінків, безсумнівно, залежить від роду вашої діяльності. Наприклад, для людей, що займаються бізнесом і вчиняє багато дзвінків на день, часто пропонуються безлімітні тарифи, як більш вигідні для них. Залежить вона і від вашого сімейного стану. Варто мати на увазі, що багато операторів пропонують дзвінки за нижчими цінами на певні номери. Ви можете зробити такими номерами номери членів вашої родини і близьких друзей.Еслі ви віддаєте перевагу відправляти SMS, то варто пошукати найбільш оператора з найбільш вигідним тарифом в цьому напрямку. Те ж стосується дзвінків з роумінгу та з-за кордону, користування мобільним інтернетом, 3G і т.д.Современние стільникові оператори створюють тарифи, найбільш зручні певним категоріям населення - батькам, пенсіонерам, молоді і.т.д. Якщо ви ставитеся до будь-якої з цих категорій, не варто відразу хапати цей тариф, так як ваші запити до послуг стільникового зв'язку можуть істотно відрізнятися від середньостатистичних в даній категорії.
4
Таким чином, вибираючи стільникового оператора, завжди необхідно оцінювати співвідношення ціна/якість, а також виділяти для себе, які саме особливості стільникового зв'язку важливі для вас.