Як підвищити еритроцити в крові. підвищення еритроцитів в крові.

Еритроцити - це без'ядерні клітини крові, які містять гемоглобін. Знижений вміст еритроцитів в крові викликає анемію, яка проявляється втратою сил, ламкістю волосся і нігтів, сухістю шкіри. Еритроцити утворюються в кістковому мозку, тому їх зменшення спостерігається при зниженні функції кісткового мозку , внаслідок його патологічних змін - мієломна хвороба, лейкози, метастази злоякісних пухлин. Також посилений розпад еритроцитів спостерігається при гемолітичній анемії, дефіциті в організмі заліза і вітаміну В12, крововтратах.
Вам знадобиться
  • Для підвищення рівня еритроцитів в крові народна медицина рекомендує наступні лікарські рослини:
  • - листя лісової суниці;
  • - кропива дводомна;
  • - плоди шипшини;
  • - плоди чорноплідної горобини;
  • - медунка лікарська;
  • - кореневища родовика.
Інструкція
1
Листя суниці багаті залізом, марганцем, міддю, кобальтом, органічними кислотами, рибофлавином, що забезпечує гемостимулюючі дію. Візьміть столову ложку подрібненого листя і заваріть склянкою окропу, дайте настоятися 1-1,5 години і пийте по півсклянки 3 рази на день. Курс лікування - 3 місяці.
2
Дуже корисний вітамінний чай з плодів шипшини, чорноплідної горобини, листя і плодів лісової суниці. Візьміть по 1 столовій ложці всіх компонентів, подрібніть і заваріть півлітра окропу. Пийте по півсклянки тричі на день після їди.
3
Відвар листя медунки рекомендується для підвищення еритроцитів крові. Візьміть столову ложку медунки, чайну ложку кропиви, подрібніть і змішайте. Заваріть склянкою окропу, дайте настоятися 30 хвилин і пийте по 1/3 склянки тричі на день через годину після їжі.
4
Відвар кореневищ родовика надає велику допомогу при крововтратах. Візьміть 1 столову ложку подрібнених кореневищ, залийте 300 грамами окропу, поставте на водяну баню на 30 хвилин. Настоюйте 2 години, процідіть і пийте по 1 столовій ложці три рази на день до їди.
Зверніть увагу
Слід знати, що знижений вміст еритроцитів в крові - це наслідок якогось захворювання, яке і потребує лікування в першу чергу.
Корисна порада
Лікарські рослини не мають протипоказань, на відміну від лікарських препаратів, що впливають на склад крові, а біологічно активні речовини в них знаходяться в оптимальному співвідношенні. При пониженому вмісті еритроцитів в крові рекомендується прийом відвару хвоща польового, настоянка листя амурського оксамиту, настій водяного перцю, пастушої сумки, плодів абрикоса та ін.