Як познайомити людей.

Якщо людина товариська і відкритий, допомоги в знайомстві з оточуючими йому не потрібно. Він завжди оточений величезним числом друзів і знайомих. Якщо ж людина за характером тихий, скромний, соромливий, то набратися сміливості і заговорити з незнайомою людиною йому дуже складно. Таким людям для знайомства з оточуючими може знадобитися допомога близької людини.
Інструкція
1
Якщо ви хочете познайомити людей для ділового спілкування, можна організувати зустріч в офісі. Перед цим розкажіть вашому колезі, чим займається дана компанія, в якому саме співробітництві ви зацікавлені. Назвіть імена та посади людей , які будуть присутні на зустрічі.
2
Перед початком переговорів уявіть співрозмовників один одному, позначивши прізвище, ім'я та посаду. Якщо переговори пройшли успішно, і ви хочете перевести спілкування в дружнє русло - можна продовжити зустріч у кафе або ресторані. Це розташовує до більш відкритого, неформальному розмови.
3
Якщо ви задумали познайомити людей в романтичних цілях, зіграти роль свахи, потрібно діяти більш тонко. Зробіть так, щоб обидва кандидати на роль нареченого і нареченої опинилися в одній компанії. Краще, якщо всі інші люди будуть парами. Тоді у них не залишиться варіантів окрім як спілкуватися один з одним.
4
Ваша задача - уявити чоловіка жінці і зав'язати розмову. А далі, якщо ваші знайомі знайдуть спільні теми, ваша участь не буде потрібно.
5
Якщо співрозмовники скромничают - побудьте з ними якийсь час. Присутність знайомої людини зраджує впевненості в собі, дозволяє апелювати до нього, звертатися за підтримкою. Якщо ж роль свахи вдасться, ваші праці будуть винагороджені щасливим шлюбом вподобаних один одному людей .
6
При знайомстві пам'ятайте, що молодшого людини представляють старшому, підлеглого - начальнику, чоловіка - жінці. Протягувати жінці руку при знайомстві не варто. Якщо вона вважатиме за потрібне, то зробить це сама.
7
Дружнє знайомство увазі озвучування імені, для більш старших людей - імені та по батькові. При ділових знайомствах обов'язково вказати посаду, прізвище та ім'я людини. Також не зайвим буде окреслити коло його обов'язків.