Як надрукувати ступінь. Як встановити шрифти в ворд.

Іноді в документах необхідно друкувати не тільки спеціальні математичні символи та формули, але і ступеня числа, і індекси. Програми з пакету Microsoft Office дають таку можливість.
Вам знадобиться
  • Пакет MS Office
Інструкція
1
В старих версіях текстового редактора MS Office Word наберіть підставу числа у вигляді цифри, потім в головному меню вибирайте пункт «Формат» та «Шрифт». У діалоговому вікні за умовчанням відкривається вкладка «Шрифт». У групі «Ефекти» поставте галочку поруч з опцією «Верхній індекс», для підтвердження натисніть кнопку OK. Наберіть показник ступеня у вигляді цифри, знову відкрийте діалогове вікно «Шрифт», зніміть галочку навпроти опції «Верхній індекс» та натисніть OK.
2
Якщо в документі потрібно запровадити не ступінь , а індекс числа, наберіть число в цифровому вигляді. Потім у головному меню вибирайте «Формат» та «Шрифт». У діалоговому вікні залишайтеся у вкладці «Шрифт». У групі «Ефекти» відзначте галочкою опцію «Нижній індекс» і підтвердіть вибір, натиснувши ОК. Введіть потрібну цифру, потім поверніться в діалогове вікно і зніміть позначку. Підтвердіть рішення, натиснувши ОК.
3
Для того, щоб зручніше було використовувати цю опцію, ви можете створити потрібну кнопку на панелі управління. Для цього в головному меню вибирайте пункт «Сервіс», а в ньому - команду «Налаштування». У діалоговому вікні вибирайте вкладку «Команди». У списку «Категорії» вибирайте «Формат». У вікні «Команди» знайдіть «Верхній індекс». Мишкою перетягніть цю команду на панель форматування і помістіть значок в групу властивостей шрифту.
4
В MS Office Word 2007 в панелі властивостей в групі «Шрифт» для того, щоб ввести показник ступеня, необхідно натиснути кнопку із зображенням "х2". Спочатку введіть підставу числа в цифровому вигляді, потім вибирайте на панелі властивостей опцію «Верхній індекс», введіть показник ступеня і натисніть на кнопку "х2" ще раз, щоб вийти з цього режиму.
5
Для того щоб ввести індекс числа, напишіть число у вигляді цифри. У панелі властивостей в групі «Шрифт» натисніть на кнопку із зображенням індексу "х2" і введіть відповідну цифру. Після введення ще раз натисніть на кнопку "х2", щоб вийти з цього режиму.
Корисна порада
Не забувайте виходити з режиму верхнього індексу після того, як ввели показник ступеня.