Як взяти кредит на розвиток бізнесу.

Ваш новоспечений бізнес потроху встає на ноги і починає розвиватися, з'являються перші доходи. Але, як не дивно, ці доходи незрівнянно малі порівняно з тими показниками, які ви закладали в бізнес-план. І ви розумієте, що вимагаються оборотні кошти. Знайома ситуація? Ймовірно, кожен починаючий підприємець стикався з необхідністю отримати кредит на розвиток свого бізнесу . Як це зробити правильно?
Інструкція
1
Оцініть потреба вашого бізнесу в засобах. Перш ніж звертатися за кредит ом в банк, вам необхідно точно знати, яка сума і на який термін вам знадобиться. Крім того, визначте максимальну процентну ставку, яку ви можете собі дозволити, а також вид застави, який здатні надати кредит кричу в разі потреби.
2
Проведіть невелике маркетингове дослідження і складіть перелік кредит них установ, що надають позикові кошти на розвиток бізнесу в вашому регіоні. Порівняйте процентні ставки по кредит у, мінімальний і максимальний терміни кредит ованія, необхідний забезпечення. Уважно вивчіть зразок майбутнього договору, щоб згодом не випробувати неприємних несподіванок при появі обставин, не врахованих вами через неуважність.
3
Оцініть потенційну ймовірність того, що банк не відмовить вам в кредит е. Парадокс російського банківського кредит ованія полягає в тому, що кошти виділяються на розвиток вже сформованого і приносить стабільний дохід підприємства з терміном існування від року до двох років. Для банку матиме значення також оборот по рахунках; якщо оборот низький, вашу заявку, можливо, навіть не розглядатимуть.
4
Виходячи з цих вимог, з самого початку ведення бізнесу НЕ намагайтеся мінімізувати доходи бізнесу з метою оптимізації податкових відрахувань. Декларуйте всі доходи протягом першого і наступних років, щоб потенційний кредит ор міг об'єктивно оцінити реальний обсяг і успішність вашого підприємства.
5
Якщо ваше підприємство працює за спрощеною системою оподаткування, ведіть чіткий і планомірний облік як доходів, так і витрат. Якщо ви недбало ведете видаткову частину, це може позбавити вас можливості кредит оваться, оскільки банку обов'язково потрібно знати цілісну картину стану справ у вашій компанії.
6
Запитуючи певну суму, чітко дайте зрозуміти банку її цільове призначення і максимальний розмір. Розмиті цілі кредит овать жоден банк не стане. Якщо банк з якоїсь причини пропонує вам взяти кредит на суму, що перевищує вашу реальну потребу в позикових коштах, поставтеся до такої пропозиції максимально стримано. Орієнтуйтеся на плановані показники бізнесу і не залазьте в борги на суму, яку бізнес відпрацювати не в змозі. До слова, банки з розумінням ставляться до позичальників, адекватно оцінює свої потреби в коштах.
7
Визначившись з усіма моментами кредит ованія, збирайте повний пакет необхідних документів та подавайте заявку в банк.