Як скласти бюджет сім'ї. Як скласти сімейний бюджет.

У сучасній сім'ї жінка - і дружина, і мама, і «міністр фінансів», який відповідає за розподіл грошових коштів і планування покупок. Але зазвичай покупки відбуваються стихійно. В результаті виходить, що і доходи начебто непогані, а коштів ніколи не вистачає, хоча нічого зайвого куплено не було. Гроші так і тануть. Знайоме? Тому ми і хочемо торкнутися теми сімейного бюджету .
Інструкція
1
Фінансисти стверджують, що тільки одне лише планування витрат дозволить економити до п'ятої частини коштів. Уяви: 20% твоїх грошей кожен місяць залишаються цілими і неушкодженими. Їх можна витрачати, відкладати, т. Е. Вільно розпоряджатися ними. Вічний брак коштів, при цьому залишається в минулому, всі необхідні речі куплені, і економити не довелося. Сподобалося? Тепер давай детально розберемося, як складати сімейний бюджет.
2
Організація бюджету та його ведення Для початку систематизує витрати і доходи. Заведи зошит, блокнот чи таблицю в Excel і записуй туди всі дані. Можна ще скачати шаблони для Excel або програми, спеціально розроблені для роботи з сімейним бюджетом. Записуй всі надходження, зарплати, допомогу батьків, відсотки за вкладами ... Потрібно точно знати, на що можна розраховувати. Потім запиши види витрат: обов'язкові платежі (телефон, комунальні послуги, телебачення - все, за що треба платити обов'язково); періодичні платежі (плата за дитсадок, фітнес-клуб, мобільник, відсотків по кредиту - все, за що треба платити кожен місяць); їжа; побутова хімія (пральний порошок, мило); зовнішній вигляд (взуття, одяг, перукарня, косметика); подорожі, відпочинок, розваги; навчання (університет, тренінги, семінари); дитина (кишенькові гроші, шкільне приладдя); домашні тварини; транспорт. Назви ролі не грають. В ідеалі, на кожен пункт завести конверт, куди складати гроші, потрібні для цього виду витрат, на місяць вперед. Так можна забезпечити найголовніші напрямки і уникнеш зайвих витрат.
3
Який бюджет ідеальний? Дослідження вчених визначають середні цифри: 50-60% - платежі і речі, необхідні для життя; 20-30% - подорожі, розваги, відпочинок; 10-20% - заощадження (резерв, накопичення, пенсійні фонди). Контроль витрат Намагайся записати всі витрати, і ти здивуєшся, про скількох витратах ти вже забула! І головне - більша частина їх не була необхідною! Навіщо куплений пиріжок по дорозі додому? Вечеря і так через півгодини. Пішла в магазин за молоком, а купила кави і сіль, хоча планувала їхати супермаркет, де все дешевше ... Зустрілася з подружкою на вулиці, зайшли побалакати в кафе, замовили тістечко, а в підсумку гаманець сильно схуд ... Ти нервуєш, лаєш себе за непотрібні витрати , а їх можна було не здійснювати, якщо знаєш, скільки і куди тобі треба платити. Уникнути марнотратства Кредитні картки дуже зручні, але спокушають витратити більше. Якщо тобі відомо про власну схильності до марнотратства, кредитку з собою не бери. Поклади в портмоне стільки, скільки збираєшся сьогодні витратити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9BBhfUzHonA
Корисна порада
Складаючи сімейний бюджет і визначаючи основні статті витрат, в очах рябить від усіх цифр, які треба врахувати. Стає лінь щодня записувати витрати сім'ї. Не горюй! Найважча робота по складанню основи бюджету проводиться один раз. Потім потрібно буде лише доповнювати і змінювати її. Звичка вкорениться протягом трьох тижнів. А «вільні» гроші на розваги і відпочинок, зростання резерву будуть ще більше стимулювати тебе на продумане витрачання сімейних коштів!
Бюджет - це документ, в якому детально описані джерела витрати грошових коштів. Він буває дефіцитним, коли коштів виявляється замало, і профіцитним, коли кошти ще й залишаються. Як же написати бюджет?
Інструкція
1
Зберіть необхідну інформацію. Знайдіть бюджет минулого року, якщо ви не першопроходець, і вивчіть уважно його проколи. Також визначіться, чи всі статті підходять на сьогоднішній день. Запитайте поради у колег, приміром, про великі майбутні витрати і перспективи розвитку фірми. При можливості проконсультуйтеся з фахівцями. Дізнайтеся також кількість співробітників, систему оплати праці, в т.ч. і преміювання, прийняті правила звільнення та найму працівників. Обов'язково обговоріть з керівником питання, які без вищої ланки вирішувати не можна.
2
Складіть бюджет. Визначте статті основного документа і систематизуйте їх: прогноз продажів, бюджет виробництва, бюджет запасів, бюджет комерційних витрат, бюджет постачання, бюджет витрат основних матеріалів, бюджет прямої заробітної плати, бюджет непрямих виробничих витрат, бюджет собівартості, бюджет доходів і витрат, прогноз виручки, прогноз балансу, проект інвестицій і бюджет руху грошових коштів. Як можна докладніше розпишіть кожен з розділів основного бюджету.
3
Пишіть бюджет з тимчасовою визначеністю. Найкраще складіть його на рік і розбийте по місяцях. Розпишіть можливі варіанти вирішення кожної з проблем. Чи не розписуйте в статтях детально незначні витрати, наприклад, купівлю ластиків для працівників офісу.
4
Оформіть бюджет таким чином, щоб статті легко сприймалися і були б основою для прийняття рішень управлінської ланки. Розбийте його на підгрупи і розташуйте їх по ієрархії.
5
Узгодьте дії з усіма рівнями організації. Кожен працівник, відповідальний за ту чи іншу ділянку роботи, обов'язково повинен бути проінформований про майбутні завдання і шляхи її вирішення.