Як переписати відеокасети на диски. Як почистити відеоголоівки відеомагнітофона.

Напевно у кожного вдома є свій сімейний відеоархів, в якому відображені всі важливі, і не дуже, моменти сімейного життя. Весілля, народження дітей, їх перші кроки, похід у перший клас та інше знімається на відеокамеру. Однак більша частина відзнятого матеріалу знаходиться в старих відеокасетах формату VHS, які віджили свій вік. За часів розвитку комп'ютерів такі касети стають зовсім непотрібними, громіздкими і не мають порівняння за обсягом зберігання даних з DVD дисками і вінчестерами. Але викидати їх, звичайно ж, ніхто не буде, адже на них відзнята практично все життя. Тому виникає необхідність в оцифровке формату VHS і подальше зберігання відео матеріалів або на жорсткому диску комп'ютера, або на CD/DVD дисках. Можна, звичайно, звернутися у відповідну фірму для оцифровки, але навіщо платити гроші, коли можна зробити це самому.
Вам знадобиться
  • - плата відео-захоплення або TV-тюнер з входами для прийому відео-сигналу
  • - відеомагнітофон
  • - відео матеріал формату VHS
  • - привід DVD -RW
  • - програма Nero
Інструкція
1
В першу чергу необхідно упевнитися в наявності плати захоплення відео (TV тюнер) і її відповідній настройці. В крайньому випадку виробляємо монтаж допомогою установки плати всередині корпусу комп'ютера, установки драйверів. Можливо, у вас буде зовнішній тюнер, який підключається до USB роз'єму, тоді просто вставляємо його в USB порт. Далі підключаємо відеомагнітофон до плати. Все залежить від виду плати, тому точної вказівки не можна дати. Після підключення до плати встановлюємо програмне забезпечення для захоплення відео - воно зазвичай йде в комплекті - або ж викачуємо з сайту виробника. Включаємо відеокасету і записувальну програму. В інтерфейсі програми тиснемо «почати запис або« старт запису, по закінченню обов'язково натискаємо «стоп. Тепер можливі два варіанти, все залежить від виду використовуваного софта. Перший - це збереження на жорсткому диску, другий - безпосередньо запис на DVD носій. Краще зберегти на жорсткому диску, і за бажанням виконати редагування відео, додати напис і пр.
2
Наступним кроком є запис відео на DVD носій за допомогою програми Nero. Запускаємо Nero, вибираємо "Створити DVD з даними", або Nero Express. Слідуємо інструкції програми, вибираємо відеоматеріал, шлях до носія, натискаємо "Старт" і чекаємо поки завершитися копіювання на DVD диск. Бажано вибирати низьку швидкість запису даних, це хоч і займе більше часу, але забезпечить безпомилкову і якісний запис на DVD носій. Тепер можна не хвилюватися про збереження вашого сімейного архіву, і до того ж місця на полицях побільшає.
Зверніть увагу
Якість відео не можна буде змінити в кращу сторону.
Корисна порада
Порадьтеся з фахівцем для вибору плати відео-захоплення.