Як обшити карпетом салон.

Карпет - це особливий матеріал, який застосовується при обробці салону автомобіля і акустичних систем. З англійської мови слово carpet перекладається як килим, килимове покриття. У наш час в спеціалізованих магазинах можна підібрати практично будь-яке забарвлення цього матеріалу, а значить самостійно і на власний смак обтягнути салон свого автомобіля.
Інструкція
1
Завдяки своїй еластичності карпет розтягується при обтягуванні їм окремих частин салону . Розібравшись з кольором покриття, підберіть клей.Существует досить великий асортимент всіляких клеїв. В даному випадку клей повинен бути стійкий до вологості, зміни температур і, звичайно, забезпечувати надійне зчеплення матеріалу з обклеюваної поверхнею. Рекомендується використовувати спеціальний аерозольний клей.
2
Перед тим як приступити до обтягуванні, розберіть салон і зніміть, якщо можливо, всі деталі, які піддадуться перетяжки.
3
Видаліть стару обшивку з поверхні елементів салону , при необхідності зачистите наждачним папером поверхні і обробіть будь-яким знежирювачем.
4
Розкроїте матеріал, залишаючи не менше 8-10 см на припуски і враховуючи всі технологічні виїмки, пази, виступаючі деталі на обклеювати елементі.
5
Розпорошите клей на відстані не більше 20 см від поверхні. Слідкуйте, щоб не було патьоків. Попередньо розправлені матеріал нанесіть на оброблену поверхню, як би одягаючи його, виженете повітряні бульбашки долонею. Не тягніть матеріал.
6
Заправте припуски і закріпіть карпет на деталі за допомогою скоб або канцелярських затискачів до повного висиханія.Благодаря обтягуванні салону карпетом ваш автомобіль придбає додаткову презентабельність і оригінальність. Після обтягування салону таким матеріалом як карпет, в салоні підвищиться рівень шумоізоляції. Згладяться вібрації, створювані акустичною системою.
7
Також карпет допоможе утримати тепло всередині салону .Матеріал цей недорогий і тому користується попитом у багатьох автолюбителів, а також у різних автосервісах, що надають послуги з перетяжки елементів салону автомобіля.
Корисна порада
Якщо ви вперше займаєтеся подібною роботою, краще всього почати її з обтяжки будь-яких невеликих і малопомітних елементів салону. Це допоможе вам освоїти технологію обтягування і в разі невдачі, дефекти будуть майже непомітні. Коли ви будете впевнені в своїх силах і можливостях, можна сміливо приступати в обтягуванні великих поверхонь - стелі, дверей і т.д.