Як назвати весільний салон. Назва весільного салону.

Ельза, "Вікторія", "Ольга" ... Багато весільні салони названі жіночими іменами. З одного боку, красиве ім'я може підходити в якості назви. З іншого - салонів з такими назвами стільки, що самі клієнтки починають в них плутатися. Як вибрати оригінальне і водночас традиційна назва для весільного салону?
Інструкція
1
Послугами весільних салонів кожен з нас, як правило, користується один або пару раз в житті. Через специфіку товарів весільні салони не проводять великих, масових рекламних кампаній. Однак їм теж необхідно залучати клієнтів, і не останню роль у цьому відіграє назва. Гарне назва весільного салону має бути достатньо оригінальним, щоб виграшно виглядати на тлі однотипних назв інших салонів. Водночас вона повинна мати відношення до товарів, пропонованим салоном, і впливати на цільову аудиторію даного салону.
2
Щоб вибрати назву для весільного салону, складіть спочатку список всіх весільних салонів в вашому місті. Які у них назви? Чи оригінальні? Приділіть особливу увагу салонам з назвами, які здалися вам найбільш вдалими, зайдіть на їх сайти. Так ви зможете побачити, яку назву виявилося дійсно вдалим, які салони здаються процвітаючими, а які складно віднести до таких.
3
Користуючись вдалими прикладами, придумайте декілька назв для весільного салону. Подумайте про те, яке з них сподобалося б вашої цільової аудиторії, привернуло б її увагу. Якщо ви знайомі з представниками цільової аудиторії, то продемонструйте їм ваш список назв. Таким чином ви зможете побачити ваші назви з точки зору майбутніх клієнтів.
4
Важливо пам'ятати, що оригінальність назви - це добре, але у випадку з вибором назви для весільного салону з нею потрібно бути обережним. Все ж весілля - свято традиційне, дуже урочистий, для багатьох людей, у тому числі й молодих, він пов'язаний з певними стереотипами. Тому тут навряд чи будуть доречні занадто яскраві, викликають назви.