Як накачати груди чоловікові.

Накачана груди - одна з найсексуальніших частин тіла чоловіка. Кожен представник сильної статі, що стежить за власним зовнішнім виглядом, намагається зробити її найбільш об'ємною і мускулистої. Багато для цього відвідують тренажерні зали, але є чоловіки, що займаються домашнім фітнесом для формування красивої фігури.
Інструкція
1
Візьміть гантелі вагою від 2 до 5 кг. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки витягнуті перед собою. На вдиху підніміть руки вгору, з видихом опустіть їх на рівні грудей. Зробіть 3 підходи по 30 разів.
2
Продовжуйте тримати руки перед собою. На вдиху підніміть одну руку вгору, іншу опустите вниз. З видихом поверніть їх у вихідне положення. З наступним вдихом поміняйте руки місцями, тобто та рука, яка була внизу йде наверх і навпаки. Виконайте 3 підходи по 30 разів.
3
Руки витягніть вгору. З видихом опустіть руки в сторони, розташувавши їх паралельно підлозі. На вдиху знову підніміть вгору. Проробіть 3 підходи по 25 - 30 разів.
4
Витягніть руки перед собою. Виконуйте рух «ножиці» на рівні грудей, тобто перехрещуйте передпліччя в горизонтальній площині. Робіть вправу 2 - 4 хвилини.
5
Опустіть руки вздовж тіла. З видихом підніміть їх перед груди ю, на вдиху опустіть вниз. Зробіть 3 підходи по 30 разів.
6
Витягніть руки перед собою. Утримуйте їх протягом 3 - 5 хвилин. Потім переведіть руки в сторони і тримайте їх такий же проміжок часу. Підніміть руки трохи вище до голови, утримуйте позицію 2 хвилини. Опустіть руки вниз і розслабляйте їх протягом 2 хвилин.
7
Тримайте руки на рівні грудей. На вдиху розведіть руки в сторони, з видихом зведіть їх разом. Робіть вправу 3 підходи по 30 разів.
8
Розведіть руки в сторони. Робіть ними кола за годинниковою стрілкою, потім проти. Амплітуду обертання намагайтеся дотримуватися спочатку невелику, потім поступово її збільшуйте. Дійшовши до максимального розмаху, починайте зменшувати радіус кола.
9
Зігніть руки в ліктях, долоні з гантелями розташуйте у плечей. На вдиху підніміть руки вгору, потім опустіть їх в попереднє положення. Виконайте 3 підходи по 30 разів.