Як прибрати волосся під пахвами.

Проблема зайвої рослинності відома багатьом. Велику турботу про свій зовнішній вигляд проявляють сучасні дівчата. Вдаючись до всіляких способів, вони намагаються усунути волосся на будь-якій частині тіла, особливо під пахвами.
Вам знадобиться
  • фотоепіляція, віск, папір, електричний струм, епілятор
Інструкція
1
Усунути волосся під пахвами допоможе фотоепіляція. Це ефективний і безпечний спосіб. Незалежно від фототипу людини і його віку, з його допомогою легко видалити небажані волосся . Неможливо прибрати лише занадто світлі або сиві волосся .
2
Пройдіть процедуру фотоепіляції не менше шести разів з інтервалом у кілька тижнів, ви досягнете стійкого ефекту на багато років. Однак порушення структури волосся відбувається вже після першого сеансу. Волосся знебарвлюється. Його практично неможливо помітити.
3
Одним з варіантів видалення волосся під пахвами може стати епіляція воском. Досить щадна процедура, якщо враховувати, що видалення волосся відбувається разом з коренем. Метод полягає в нанесенні воску на потрібну ділянку шкіри і видаленні разом із зайвою рослинністю. Ефект тримається протягом декількох тижнів. Якщо процедуру потрібно повторити, томягкіе і витончення волосся легко видаляються.
4
Щоб позбутися волосся під пахвами назавжди, скористайтеся електролізом. Метод ґрунтується на взаємодії електричного струму з коренем волоса за допомогою тонкої голки. Дана процедура може зажадати повторного проведення, так як волосся можуть відрости знову. Причина тому - труднощі у визначенні сили струму, а також часу, який необхідно для усунення волосяного мішечка.
5
Для видалення волосся під пахвами багато хто віддає перевагу електричному Епілятори. Однак від застосування цього приладу краще відмовитися, якщо на шкірі є ранки, родимки або роздратування.
6
Використовувати епілятор краще після прийому душу або ванни. Так видалення волосся відбувається швидше. Крім того шкіра повинна бути абсолютно сухою. Візьміть прилад і починайте рух під прямим кутом проти росту волосся. Коли волосся будуть остаточно видалені, нанесіть зволожуючий крем.