Як намалювати домовика.

Домовой це міфічний дуже маленький дідок, який за старим російським легендам живе за піччю або в коморі. У всьому допомагає господині і оберігає будинок. Намалювати будинкового можна слідуючи даній простий інструкції.
Вам знадобиться
  • папір, олівці, фарби, гумка, лінійка, лекало
Інструкція
1
Підготуйте все необхідне. Нагострити олівці, дістаньте фарби, лекало, лінійку, ластик, і папір. Знайдіть малюнок, на якому був би зображений будинкової та роздрукуйте його на принтері. Ця картинка послужить вам як наочний зразок.
2
Тепер вам потрібно буде накидати ескіз маленького кремезного чоловічка. Для цього скористайтеся поширеним художнім прийомом - проведіть допоміжні лінії.
3
Почніть з розмітки аркуша. Проведіть одну довгу вертикальну лінію. Потім намалюйте за допомогою лекала або спеціальної трафаретної лінійки кілька овалів, що мають різні розміри. Як видно на зображенні верхній маленький овал буде в подальшому особою нашому намальованому домовому, а фігура під ним (у формі яйця) стане тілом.
4
Визначте рівень губ, носа і очей і проведіть в цих місцях допоміжні горизонтальні лінії.
5
Великий овал розділіть на три приблизно рівні частини і так само як в першому випадку проведіть допоміжні горизонтальні лінії (повинно вийти дві лінії).
6
Тепер як показано на супутньої зображенні намалюйте рукава і штани. А так же позначте область пояса штанів.
7
Потім вам необхідно буде очистити ескіз малюнка від непотрібних ліній. Зітріть всі допоміжні лінії і невдалі спроби.
8
Намалюйте на обличчі очі, ніс картоплею, брови, рот і не забудьте про зморшки на лобі, в куточках очей, зморшкуватих складках на щоках. Намалюйте волосся (з проділом посередині голови), знатні пишні вуса й довгу бороду.
9
Далі приступите до промальовуванні одягу: сорочці з довгим рукавом і розшитими манжетами, жилетці з овечої обробкою і штанів з латкою на коліні.
10
Останніми намалюйте кисті рук та взуття будинкового (валянки з калошами або постоли). Обведіть контури і нанесіть тіні. Потім за бажанням можете розфарбувати будинкового , а можете залишити його в карандашном варіанті.
11