Як позбутися від шуму у ВАЗі.

За дивним збігом обставин шумоізоляція салонів у вітчизняних автомобілях не передбачається виробником. Завдяки чому дітища Волзького автозаводу інакше як «брязкальцями» і не називають в народі. Хоча ринок для ліквідації даного прогалини готовий запропонувати все необхідне.
Вам знадобиться
  • - 6 кв.м ізоляційного матеріалу,
  • - розчинник - 1л,
  • - гострий ніж,
  • - будівельний фен,
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
До початку виробництва звукоізоляційних робіт з салону автомобіля витягується абсолютно все. Далі необхідно позбутися того, що наклеїли виробники на внутрішню поверхню дверей і стелі, не зачіпаючи днище - це єдине, що можна залишити.
2
Стара ізоляція, наклеєна автозаводчанамі, підігрівається електрофеном і зіскоблюється. Не намагайтеся заощадити час і наклеїти новий матеріал поверх того, що мається на машині, це не призведе ні до чого хорошого, і всі праці в результаті виявляться марними. Даний факт перевірений неодноразово. Під час зачистки салону необхідно дотримуватися заходів пожежної безпеки.
3
Після очищення нутрощів салону від усього непотрібного вимагається знежирити ацетоном місця, на які передбачається наклеювати новий шумо-Віброізоляційний матеріал.
4
Напевно, слід відразу обмовитися, що під час виконання шумоізоляції салону найбільш актуальна народна мудрість: «Кашу маслом не зіпсуєш!». Так і в даному випадку - не економте і заклеюйте всі доступні місця.
5
На першому етапі робіт оклеивается поверхню внутрішнього дверного простору. Нарізаються викрійки, приміряються, змащуються рясно клеєм і розміщуються в заздалегідь визначених точках.
6
Якщо застосовується самоклеящийся матеріал, то з викрійки, після примірки, видаляється захисний шар, і вона приклеюється на потрібне місце.
7
Після обклеювання внутрішнього простору дверей, ізоляцією покривається зовнішня панель з боку салону, в якій заздалегідь вирізаються всі необхідні технологічні отвори.
8
Закінчивши з шумоізоляцією дверей, оклеивается стелю салону і передня панель. Робота не складна, технологія - та ж.
9
Після обклеювання салону, зсередини покривається шумоізоляцією багажний відсік. Найскладнішим ділянкою є колісні арки і чашки амортизаторів. У зв'язку з чим потрібно нарізка більшого числа викрійок невеликого розміру.
10
Для якісного покриття поверхонь викрійки краще спочатку робити на папері, а потім переносити їх на матеріал, призначений для шумоізоляції.