Як повернути гроші з телефону.

Поповнити рахунок мобільного телефону можна не тільки в салоні стільникового зв'язку, але і через термінал. В обох випадках варто уважно ставитися до введення номера телефону, адже помилка тільки в одній цифрі може привести до того, що гроші потраплять на чужий рахунок. Як же повернути свої гроші, зараховані на чужий телефон?
Вам знадобиться
  • Для цього вам знадобиться чек, а також паспорт, людини на якого оформлена СІМ-карта.
Інструкція
1
Якщо ви зрозуміли, що поклали гроші на чужій номер, якнайшвидше зверніться в офіс оператора мобільного зв'язку. Салони стільникового зв'язку на кшталт "Зв'язкового" або "Евросети" допомогти в цьому випадку не смогут.Обязательно візьміть чек, без нього повернути гроші з телефону не вийде.
2
В офісі вас попросять показати паспорт. Важливо, щоб СІМ-карта була зареєстрована саме на нього. Потім ви повинні написати заяву на переказ грошових коштів з одного номера на інший. До нього ж слід прикріпити і чек.
3
Протягом 7-10 днів, це буде залежати від швидкості, з якою розглянуть вашу заяву, гроші переведуть на потрібний рахунок. Найголовніше, щоб вони в цей момент були на тому номері, з якого ви хочете їх повернути. Тому не зайвим буде подзвонити і розповісти про помилку.
Зверніть увагу
Якщо ваш мобільний рахунок поповнили невідомі, а потім подзвонили і попросили перевести відповідну суму на їх телефон, то погоджуватися з цими умовами не варто. Таким чином найчастіше діють шахраї. Запропонуйте позвонившим сходити в офіс і написати заяву на переклад. Так ви зможете уникнути втрати власних грошей і часу.
Корисна порада
Можна підстрахуватися і зробити копію чека. Якщо протягом 10 днів гроші на ваш рахунок все-таки не надійшли, то копія чека виявиться до речі. З нею можна прийти і написати повторну заяву.