Як навчитися малювати графік Word.

В наші дні практично всі документи створюються за допомогою текстових і графічних редакторів. Графіки та діаграми, які раніше малювалися за допомогою олівця і лінійки, тепер можна зобразити за допомогою різноманітних програм.
Вам знадобиться
  • Пакет програм Microsoft Office
Інструкція
1
Можливість створювати графіки є в пакеті програм Microsoft Office. У старих версіях MS Office Word у головному меню вибирайте пункт «Вставка», потім «Малюнок» і «Діаграма». Після цього змінюється вигляд головної панелі: додається пункт «Діаграма». З цього пункту вибирайте «Тип діаграми» і вкладку «Графік». Вибирайте графік, який більше відповідає змісту вашої роботи
2
Програма запропонує стандартну таблицю і графік. По осі абсцис відкладається значення стовпців, по осі ординат - строк.Ізменяйте значення в таблиці і назви стовпців і рядків відповідно до ваших цілями.
3
Для того, щоб намалювати діаграму в MS Office Word 2007, у головному меню натисніть на вкладку «Вставка», у групі «Ілюстрація» вибирайте «Діаграма». Відзначте графік із запропонованого списку, натисніть ОК, щоб підтвердити вибір. При цьому одночасно відкриваються графік, намальований в MS Word, і таблиця MS Excel, в якій ви можете змінювати назви стовпців і рядків і міняти значення в осередках. У графіку по осі абсцис відкладаються значення з рядків, по осі ординат - з стовпців.
4
Ви можете застосовувати різноманітні стилі до оформлення таблиці і графіка, використовуючи можливості MS Office 2007. Для того, щоб змінити табличні дані, за якими будується графік, в групі «Дані» натисніть на значок «Змінити дані». Після цього міняйте значення осередків у готовій таблиці.
5
Щоб змінити вигляд таблиці, натисніть на значок «Додати дані». Після цього можна міняти структуру таблиці - додавати ряди і рядки, міняти імена стовпців і рядків. Команда «Формат» в групі «Робота з діаграмами» дозволяє позиціонувати діаграму на аркуші по відношенню до тексту. Якщо на аркуші кілька діаграм, можна працювати з ними, як з одним об'єктом, або застосовуючи до них загальний стиль.
Корисна порада
В MS Word можна будувати порівняно нескладні графіки, що ілюструють якісь статистичні дані. Для побудови графіків математичних функцій зручніше використовувати MS Excel.