Як перевипустити карту.

Термін дії більшості банківських карт становить 2 або 3 роки з моменту випуску. Як тільки цей час закінчується, карту потрібно перевипустити. Можливо, у вас виникли й інші причини для перевипуску: втрата або крадіжка, блокування карти, а також зміна ваших даних, зазначених на ній.
Вам знадобиться
  • паспорт
Інструкція
1
Щоб перевипустити карту , деякі банки наполягають на тому, щоб ви звернулися в той же самий відділення банку, в якому карта була вами отримана. Принаймні, саме туди нова карта надсилається за замовчуванням. Але багато банків згодні піти назустріч клієнтам, перевипуск карти здійснюється ними в відділеннях не за місцем ведення карти, а за місцем звернення клієнта. Як чинить у цьому випадку саме ваш банк, ви можете з'ясувати, зателефонувавши в службу підтримки клієнтів.
2
Вам потрібно відправитися в вбрання відділення банку, де вам дадуть бланк заяви на перевипуск карти, яке потрібно буде заповнити. У відділенні банку повідомлять, скільки коштуватиме процедура перевипуску, а також те, як скоро буде готова ваша нова карта. Для процедури, в більшості випадків, знадобиться паспорт. Після закінчення терміну, зазначеного банком, потрібно буде прийти у відділення і отримати нову карту .
3
Швидкість перевипуску карт може розрізнятися в залежності від причин здійснення цієї операції. Наприклад, плановий - це перевипуск карти, пов'язаний із закінченням її терміну придатності, або ж перевипуск, причиною якого стала крадіжка або втрата карти.
4
У випадку якщо ви втратили карту , або її у вас вкрали, або ви виявили, що з карти списані кошти на сторонні цілі, тобто платежі вчинені не вами, негайно зателефонуйте в центр обслуговування і заблокуйте карту . Потім вам буде потрібно її перевипустити в одному з відділень вашого банку.
Зверніть увагу
Більшість банків автоматично перевипускає карту, як тільки стікає термін її дії. В цьому випадку ваша нова карта, швидше за все, чекає вас у тому відділенні банку, де ви робили першу карту. Деякі банки перевипускають тільки ті карти, за якими за попередній період після випуску була здійснена хоча б одна операція, інші банки тільки тоді перевипустять карту, якщо на ній є кошти для оплати цієї дії. Але є й такі банки, які в будь-якому випадку перевипустять вашу карту, можливо, навіть не повідомивши вас про це. Якщо такий пункт є в договорі, то ви опинитеся винні банку за багаторічне обслуговування та багаторазовий перевипуск карти, якою ви. Можливо, давно не користуєтеся.