Як накачатися гирею.

Дуже багато людей мають у себе в домашньому арсеналі гирі. Але як правильно почати заняття і надалі привести себе в гарну спортивну форму, не кожен знає. Для цього можна слідувати приблизною схемою вправ з гирями. Виконуючи їх регулярно і сумлінно, ви станете сильнішими, витривалішими та привабливішим.
Вам знадобиться
  • гиря, бажання накачати м'язи
Інструкція
1
У перший день своїх тренувань почніть з підйомів в плечах: для цього покладіть на підлогу між ступнями дві гирі, прогните спину, нахиліться, візьміть гирі, підійміть одну пліч, а іншу утримуйте в опущеній руці. Робіть почергові жими, міняючи руки. Вісім разів по три підходи.
2
Друга вправа: нахиліться, виконуйте почергову тягу гирею до поясу. 8 разів кожною рукою по три підходи.
3
Третя вправа: виконайте кожною рукою по п'ять разів попеременное вижимання наверх від плеча. Зробіть три підходи.
4
Другий день. Візьміть гирю в праву руку, підніміть її над головою, випряміть. Виконайте плавне присідання, поступово сідаючи і лягаючи на спину. Далі виконайте цю вправу в зворотному порядку. Змініть руку. І так п'ять разів кожною рукою. Вправа повторіть три рази.
5
Виконайте піші прогулянки з двома гирями протягом півгодини.
6
Третій день. Виконайте почергові вичавлюючи від плечей вісім разів кожною рукою (три підходи).
7
Прийміть упор лежачи, обіпріться на ручки гир, зробіть почергові тяги гирею до поясу вісім разів. Зробіть три рази.
8
Виконайте розгойдування гир. Для цього покладіть між ступнями на підлогу дві гирі, нахиліться вперед, коліна зігніть, прогните спину, голову підніміть, зробіть маленький замах назад, потім випрямьтесь і поворотним рухом винесіть гирі вперед і нагору до рівня грудей. Поверніться у вихідне положення. Ця вправа виконайте десять разів по три підходи.
9
Щоб заняття принесли найбільшу користь, треба дотримуватися наступних порад. Виконувати вправи з гирями кожен день не слід. Щоб уникнути перевантаження, перший день виконуйте в понеділок, другий - в середу, третій - в п'ятницю. Поєднуйте заняття з гирями ще й з іншими заняттями: силові, підтягування і так далі.