Як підключити навушники до телефону. Як переробити самому навушники з мікрофоном з телефон nokia3230 на 5130.

Як правило, підключити навушники до телефону не складає особливих труднощів. Однак є деякі моделі, де це зробити досить важко, незважаючи на всю можливу багатофункціональність телефонного апарату. Давайте розглянемо можливість підключення навушників до iPhone. Справа в тому, що до цього смартфону підійдуть далеко не кожні навушники. На те є дві основні причини. Перша - гніздо для навушників у iPhone як би втоплено в корпус, а значить, навушники з широкими штекерами не підійдуть. Друга причина - це функція мікрофона. Для того, щоб функція мікрофона зберігалася, необхідні навушники з чотирма каналами, а не з трьома, як, наприклад, у навушників для mp3-плеєрів.
Інструкція
1
Скористайтеся переходнікомЧтоби підключити до iPhone навушники з товстим штекером, ви можете придбати спеціальний перехідник від компанії Belkin. Однак у цього перехідника є два очевидних недоліки. По-перше, він не підтримує функцію мікрофона, а по-друге, він не гнучкий, і значить, буде стирчати з вашого телефону, а це не дуже красиво і удобно.Другой перехідник випускається самою компанією Apple. Цих проблем він не має, однак коштує близько 20 доларів. Так що думайте самі, терпіти чи вам незручності, або ж витратитися на дорожчий продукт.
2
Скористайтеся адаптеромКомпанія Shure випускає спеціальний адаптер для iPhone (повна назва - Shure Music Phone Adapter for iPhone). Варто адаптер недешево - цілих 40 доларів, проте вирішує одразу всі проблеми з використанням навушників для iPhone.
3
Скористайтеся паяльнікомЕтот спосіб підійде лише тим, хто вміло звертається з паяльником і точно впевнений в своїх технічних навичках. Ви можете просто припаяти навушники до гарнітурі iPhone, яка входить в комплект. В мережі навіть можна знайти відео з докладною інструкціей.А взагалі, найпростіше - витратитися і купити спеціалізовані навушники. Це убезпечить вас від усіляких проблем і неприємних ситуацій.