Як навчитися подобатися людям.

Кожна людина прагне сподобатися оточуючим. І це бажання природно для всіх. Але чому деякі завжди знаходяться в центрі уваги, а іншим спілкування дається з таким трудом? Тут багато що залежить від того, чи вмієте ви спілкуватися з оточуючими вас людьми.
Інструкція
1
В першу чергу, для того, щоб подобатися іншим людям , необхідно полюбити самого себе і ставитися до себе з повагою. Пам'ятайте, що ви - унікальна особистість, такої людини більше немає. Якщо ви не навчитеся подобатися собі, то ніколи не будете подобатися іншим. Підвищуйте самооцінку, будьте завжди впевненим у собі.
2
Важливу роль для чарівності оточуючих грає і зовнішній вигляд людини. При цьому необов'язково володіти модельною зовнішністю з горезвісними 90-60-90. Важливо бути завжди доглянутим і охайним, мати свій стиль в одежде.Кроме того, дуже важливим є і вміння подати себе, підкреслити всі достоїнства власного тіла. У цьому допоможуть міміка, сміх, красномовність погляду, а також багато інших чинників, які набагато сильніше підкреслюють красу людини, ніж косметика або модний одяг.
3
Ставтеся до всього позитивно. Посміхайтеся і смійтеся частіше. Гумор - прекрасний спосіб справити хороше враження на людей. Адже веселі люди в компанії завжди знаходяться в центрі уваги, а сумні - нудьгують на самоті.
4
Будьте хорошим слухачем. Адже уміння слухати є однією з основ правильного спілкування. Вам самим напевно знайоме почуття подяки, коли вас вислуховують. Тому не бійтеся дарувати його оточуючим. Проявляйте щирий інтерес до людям . Заохочуйте співрозмовника до того, щоб він розповідав про себе, про свої досягнення. Задавайте такі питання, на які іншій людині приємно буде відповідати.
5
Не бійтеся говорити більше добрих слів. Це зовсім не означає, що треба терміново починати лестити. Можна зробити комплімент колезі, яка добре виглядає, в гостях похвалити господиню будинку за незвичайне блюдо, захопитися чиїмось мужнім вчинком. Вчіться визнавати гідності людини.
6
Завжди зберігайте гідність при якісь конфлікти. Не відповідайте різкістю на різкість, а краще спокійно аргументуйте своїми доводами. Поважайте чужу думку, і якщо ви не праві, то погоджуйтеся.