Як лікувати прищі у підлітків.

Прищі у підлітків - практично обов'язковий атрибут дорослішання. Але ступінь цього захворювання у всіх різна. У одних все обходиться одним-двома прищиками, а деякі змушені терпіти запалення по всьому обличчю. Ця проблема не тільки косметична. І так ранима психіка підлітків ще більше страждає від такої напасті. Але вирішити цю проблеми можна.
Вам знадобиться
  • - антибактеріальні засоби для очищення шкіри;
  • - тонік;
  • - зволожуючий крем.
Інструкція
1
Щоб не провокувати появу нових прищів слід обов'язково дотримуватися особистої гігієни. Міняти рушник бажано щодня. Тому що на вологому матеріалі особливо активно розвиваються бактерії.
2
Необхідно правильно підібрати засіб для щоденного очищення шкіри. Не обов'язково щодня вмивати обличчя антибактеріальним засобом. Краще обробляти їм тільки ділянки з прищами. Очищуючий засіб має ефективно розчиняти виділяється шкірою жир і всі забруднення, які отримує шкіра. Користуватися очищаючим засобом потрібно вранці і ввечері. Не варто використовувати особливо агресивні засоби, так як вони можуть робити шкіру тонше і чутливіші.
3
Процес очищення слід завершити тоніком. Він не повинен містити спирту. Він тільки пересушує шкіру. У відповідь на це починається посилене виділення шкірного сала, що призводить до закупорки пір і появі нового запалення. Тонік повинен містити антибактеріальні компоненти. Він не тільки видаляє залишилися бактерії, але і залишки очищаючого кошти, які не були змиті водою.
4
У завершенні обов'язково треба нанести на суху і чутливу шкіру зволожуючий крем. Ділянки з прищами необхідно локально обробити відповідним антибактеріальним препаратом.
5
Мінімум раз на тиждень (а краще два) необхідно застосовувати більш сильне очищення шкіри. Це різноманітні скраби, які видаляють верхній омертвілий шар шкіри, відкривають і очищають пори. Або можна використовувати маски на основі глини.
6
Для ефективного лікування прищів у підлітків бажано дотримання дієти. Слід відмовитися від смаженого, гострого, солоного, копченого. Бажано виключити з раціону продукти, які можуть викликати алергічну реакцію. Це горіхи, шоколад, цитрусові. Слід вживати ті продукти, які сприяють нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту. Адже досить часто підлітків Перші проблеми на обличчі пов'язані саме з порушенням роботи шлунково-кишкового тракту.
7
Якщо ж всі заходи, які ви застосовуєте будинку, не приносять відчутного результат, слід поспішати до лікаря. Адже лікувати ускладнення після прищів - завдання складне і може залишити слід на обличчі на дуже довгий термін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I5zE-NxVIU8