Як зіграти дешево весілля.

Одним з найважливіших подій у житті людей є створення сім'ї. Але щоб стати сім'єю в повному розумінні цього слова, кожна щаслива пара повинна пройти через обряд одруження. Зробити цей день незабутнім і не витратним нескладно.
Інструкція
1
Насамперед, потрібно з'ясувати, на що саме йде велика частина грошових коштів. При проведенні весільного заходу основними статтями витрат є: весільне плаття нареченої і смокінг жениха; з'їм банкетного залу і його декорування; оплата весільного обіду для гостей, яких часто буває не мало.
2
Отже, щоб скоротити витрати на проведення торжества варто відштовхуватися саме від цього списку. По-перше, весільну сукню і смокінг. Повірте, виглядати як принц і принцеса в день свого весілля не обов'язково, головне - так себе почувати. Тому можна вибрати найпростіше плаття і костюм бажаних кольорів. Іноді простий крій виглядає елегантніше і краще пихатих крінолінів.
3
Рішення наступного питання більш делікатно. Все залежить від кількості людей запрошених на весілля . Можна зібрати тільки своїх родичів і найближчих друзів. Звичайно, потрібно пам'ятати, що хтось може образитися і підготувати списки заздалегідь.
4
Коли і ця проблема вирішена, то залишається найпростіше і одночасно найскладніше: знайти місце для святкування торжества. Якщо список гостей не перевищує 20 осіб, то цілком можливо провести захід у себе вдома або вдома у знайомих. Якщо ж кількість людей перевалило за 20 чоловік, то варто задуматися про зняття їдальні. Це обійдеться набагато дешевше замовлення кафе або банкетного залу ресторану. Є також і альтернатива - відзначати весілля на свіжому повітрі (дача, берег річки і т.п.).
5
Що стосується прикраси приміщення, то все можна зробити своїми руками. Замість художнього оформлення використовуйте прості повітряні кулі та живі квіти (не обов'язково дорогі) і атласні стрічки. Просто почніть готуватися до весільного вечора заздалегідь.
6
Крім того заощадити допоможе використання особистого транспорту, а не замовних лімузинів. Коли немає власних транспортних засобів, часто просять сусідів по під'їзду. У таких випадках рідко відмовляють. А замість тамади, попросіть підготувати конкурси і музику своїх знайомих. Нехай проведенням вечора займеться хтось із запрошених і не один. Зручніше, якщо люди будуть змінюватися. Тоді всі зможуть повеселитися.