Як написати повідомлення на телефон.

Хто в наш час може не впоратися з таким завданням, як написання і відправлення sms-повідомлення, якщо мобільний телефон став для людей вже чимось, начебто третьої руки? Насправді, у деяких користувачів стільникових телефонів, які зовсім недавно придбали телефонний апарат, дійсно виникають такі проблеми, і вони просто ігнорують цю зручну функцію, воліючи тільки вести телефонні переговори.
Інструкція
1
Насамперед, зайдіть в меню вашого телефону. Знайдіть пункт «Повідомлення», виберіть «Створити повідомлення» або «Нове повідомлення». Наберіть своє повідомлення, натискаючи кнопочки з відповідними буквами. Якщо ваша клавіатура не має російських букв, то це не страшно - ви звикнете до їх розташування через пару відправлених сообщеній.Не варто, до речі, ігнорувати можливість написання повідомлень латинськими буквами. Справа в тому, що повідомлення латинськими символами дозволяє набрати 160 знаків, а росіянами - куди менше.
2
Для того щоб зайвий раз не набирати вручну номер телефону адресата, заповніть свою телефонну книгу найбільш часто використовуваними номерами. Тепер ви зможете швидко знаходити номер, на який потрібно відправити повідомлення, а крім того будете знати, хто саме написав повідомлення вам, якщо його номер мається на вашій телефонній книзі.
3
Починайте ваше повідомлення з привітання, закінчуйте підписом, щоб людина точно знав, хто написав йому повідомлення. Складайте повідомлення грамотно, за правилами електронного листа, тільки дуже короткого.
4
Який би не був у вас оператор зв'язку, майже всі вони підтримують послугу «Чекаю дзвінка» або «Передзвони мені». Уточніть у оператора номер, який потрібно набрати, щоб скористатися послугою. Таким чином, ви зможете відправляти безкоштовні повідомлення з проханням вам передзвонити. Правда, зазвичай кількість таких повідомлень в добу обмежена.
Зверніть увагу
Коли ви опануєте досконало технікою відправки повідомлень, не зловживайте ними. Людей дратує величезна кількість нав'язливих SMS на їх номер.
Корисна порада
На сайтах багатьох операторів стільникового зв'язку є послуга, що дозволяє відправити SMS безкоштовно з інтернету. Правда, в цьому випадку вам обов'язково потрібно підписатися своїм ім'ям або псевдонімом, щоб людина знала, куди йому передзвонити або відправити відповідь.