Як приготувати їжу дитині. приготування страв для немовлят.

Чим доросліше стає дитина, тим з більшою кількістю проблем, пов'язаних з прийомом їжі, стикаються батьки. Здаються складності по введенню першого прикорму і різноманітності меню однорічного малюка виявляються такими дрібними в порівнянні з спробою нагодувати трирічної дитини. Рецепти їжі для дітей різноманітні, але при приготуванні їжі необхідно дотримуватися ряду правил.
Вам знадобиться
  • м'ясо, овочі, посуд для приготування їжі, продукти для прикраси блюд.
Інструкція
1
Щоб зростаючий організм отримував всі потрібні для здоров'я речовини, харчування має бути здоровим і раціональним. Багато батьків зіштовхуються з проблемою того, що діти відмовляються снідати або обідати. На практиці часто виявляється, що якщо змінити рецептуру приготування страв і виключити перекушування, то можна нагодувати навіть самого вибагливого гурмана.
2
В першу чергу, їжа для дитини повинна бути свіжою. Якщо в сім'ї прийнято варити каструлю борщу на весь робочий тиждень, то з дитиною такий спосіб протипоказаний. Чим свіже блюдо, тим більше в ньому корисних речовин, які скорочуються назад пропорційно кількості повторне розігрівання. Тому бажано готувати для дитини кожен день, в крайньому випадку, приготовляти перша страва і м'ясний продукт на два дні.
3
Спростити життя мамі допоможуть прості заготовки, коли в морозильній камері вже лежать кілька котлет або фрикадельок. Залишається лише закинути останні в окріп і за 20 хвилин отримати суп з м'ясом або ж приготувати котлети на пару. Не менш просто зварити бульйон з курячої ніжки і додати в неї локшину. Обидва даних способу дозволяють поєднати і гаряче, і м'ясне блюдо.
4
Але основний секрет того, як приготувати їду дитині, стосується навіть не ступеня корисності їжі. Будь-яка доросла людина знає, що гостре, жирне, смажене і консервоване для здоров'я шкідливо. Часто для дитини набагато цікавіший зовнішній вигляд подається страви. Це може бути бутерброд з "жучками" на сирному тлі або ж каша з веселою посмішкою з ягід. Навіть звичний суп можна урізноманітнити, вирізавши морква у формі зірочок або заправивши його кольоровими макаронними виробами.
Корисна порада
Підійшовши до кожного прийому їжі з фантазією, мама може бути впевнена в тому, що малюк не зможе втриматися від того, щоб хоча б не спробувати смішну фігурку з яєць або редиски.