Як підбирати продавців.

Для будь-якого магазину дуже важливий підбір хороших продавців . Їхнє бажання допомогти покупцю у виборі і доброзичливість створять сприятливу атмосферу в торговельному залі. Ввічливе і професійне обслуговування завжди буде залучати відвідувачів.
Інструкція
1
При розмові з кандидатом на місце зверніть увагу на його зовнішність. Віддайте перевагу майбутнім продавцям з приємною зовнішністю, охайно, не зухвало одягненим. Зачіска повинна бути акуратною, а макіяж у жінок не викликати враження «бойової розмальовки».
2
Подивіться на поведінку бажає отримати місце. Виключіть активно жують жуйку, розв'язане себе ведучих, витирати ніс рукою, що вживають лайливі слова і вирази. Зверніть увагу на кандидатів з приємними манерами, спокійно провідних розмова, зрозуміло і доступно викладають свої думки. Віддайте перевагу доброзичливим і усміхненим.
3
Перевірте професійну придатність майбутнього продавця. Бажано, щоб у нього був досвід роботи або відповідна підготовка, якщо ваш магазин спеціалізується, скажімо, на комп'ютерній техніці. Продавець повинен вміти грамотно пояснити покупцеві переваги і недоліки різних моделей комп'ютерів (або іншої техніки), допомогти підібрати підходящий варіант і запропонувати необхідні супутні товари. Для продавця важливо пам'ятати асортиментний перелік продукції, яку він може запропонувати покупцеві.
4
Якщо ваш магазин продуктовий, обов'язково перевірте у потенційного продавця наявність медичної книжки. Також кандидат на посаду в продуктовому магазині повинен вміти швидко знайти товар, який просить у нього покупець, знати різницю між запропонованими сортами продукту, наприклад, ковбаси. Якщо магазин продає товар на вагу, важливе уміння продавця відрізати одним шматком приблизна кількість замовлених грамів і красиво упакувати продукт.
5
Підбирайте продавців , на ваш погляд, відповідних один одному. Хороший, дружний колектив - це завжди запорука успіху вашої справи.