Як лікувати грибок у дітей.

Грибкові захворювання (мікози) у дітей викликаються паразитують грибками, спори яких потрапляють в шкіру і підшкірну клітковину через мікротравми. Лікування мікозів залежить від тяжкості, характеру захворювання та площі ураження.
Інструкція
1
Кератомікози - поразка тільки поверхневих шарів шкіри. До німу відносять висівкоподібний лишай, який характеризується появою плям кольору кави з молоком різних розмірів і форми. У цих місцях спостерігається висівкоподібному лущення шкіри. Локалізуються плями частіше в області грудей, спини. При поверхневих формах ураження гладкої шкіри можна обмежитися проведенням тільки зовнішньої терапії. Уражені ділянки шкіри обробляються вранці в перебігу двох тижнів 2% р-ром йоду, вечорами нистатиновой або левориновой маззю.
2
Дерматомікоз - інфекційно-алергічне захворювання шкіри, волосся, нігтів. Діти найбільш сприйнятливі до даного виду мікозів. Дерматомікози проявляються лущенням, мокнути, сильним сверблячкою, утворенням численних бульбашок, тріщин та ерозій. Кандидоз - ураження шкіри, слизової оболонки порожнини рота, геніталій. При цьому з'являються ерозії, везикули, пустули. При поширеній формі мікозу рекомендується курс низорала, дозування якого становить 200 мг на тиждень, при лікуванні трихофітії (ураження волосистої частини голови) найбільш часто використовують гризеофульвін в дозі 62,5 мг на добу при масі менше 20 кг (починаючи з дворічного віку), при масі від 20 до 40 кг добова доза становить 125 мг.
3
Золотим стандартом в зовнішній терапії мікозів є клотримазол, стійко зайняв одну з лідируючих позицій в лікуванні грибкових захворювань. Рекомендується дотримання особистої гігієни, використання тільки своїх гребінців і головних уборів, миття рук.
Зверніть увагу
Грибкова інфекція є характерною ознакою ослабленого імунітету. Необхідно проводити лікування за рекомендацією дерматолога.
Корисна порада
Щоб перешкодити виникненню микоза у дітей, слід захистити дитину від контакту із зараженими тваринами, у яких присутні наступні зовнішні ознаки хвороби: ділянки облисіння на лобі, скронях, вушних раковинах, ділянки плешінок на тулуб і ногах, на шиї і спині .