Як позбутися запаху в приміщенні.

Нажаль, технічний прогрес приносить не тільки користь, але і все зростаюча кількість проблем. Сьогодні найважливішою з них є забруднення атмосфери. Люди вже давно намагаються вибирати здорову, нешкідливу їжу, купувати або очищати воду. Набагато складніше з чистим повітрям, адже ми потребуємо його щодня. Тому величезне значення має очищення повітря в приміщеннях, адже там ми перебуваємо більшу частину нашого часу.
Інструкція
1
Несправні каміни, газові плити можуть виділяти вуглекислий газ, який навіть при малій концентрації в повітрі негативно позначається на серці і мозку. Тому спершу потрібно звернутися до фахівця, який уважно перевірить всі пристрої і переконається в їх надійності.
2
Висока вологість в приміщенні сприяє поширенню грибків і плісняви, які можуть викликати висипання і алергію. Регулярне чищення ванної кімнати не допоможе, якщо приміщення погано провітрюється. Тому якщо в кімнаті встановлено вікно, то його обов'язково потрібно відкрити, коли ви приймаєте водні процедури. Не забувайте перевіряти сантехніку, помітивши перші ознаки несправності, одразу звертайтеся до професіонала.
3
Використовуючи натуральні миючі засоби, ви захистите свою сім'ю від хімікатів і летючих органічних частинок, що викликають головний біль, нудоту і роздратування носоглотки.
4
Намагайтеся частіше провітрювати квартиру. Регулярно відкриваючи вікна, ви значно очистіть повітря. Влітку, коли забруднення особливо велике, включайте кондиціонери (з встановленими фільтрами) або очисники повітря.
5
Ніколи не курите самі і забороняйте іншим робити це у вашій квартирі.
6
Використовуйте більш екологічні фарби, що не шкодять дихальній системі. Оформляючи стіни звичайними фарбами, ви наповнюєте повітря вашої квартири токсичними випарами.
7
Вибирайте меблі, зроблену з натурального дерева. Найчастіше меблі роблять із спресованого деревини, що містить шкідливу речовину формальдегід, яке може викликати алергічну реакцію або астму.
8
Посадіть більше рослин в квартирі, адже вони чуйно вловлюють зміни в навколишньому середовищі. Регулярно змиваючи пил з листя, ви робите повітря на 40-50% чистіше порівняно з приміщеннями без рослин. Найголовніші захисники чистоти повітря в будинку - спатифиллум, плющ звичайний, драцена, фікус.