Як прибрати блокування з телефону.

Так як стільниковий телефон став вже невід'ємною частиною нашого життя, варто задуматися про безпеку даних, які в ньому містяться. Ваш стільниковий телефон - це ваша особиста річ, особистий простір, в яке не повинні влазити сторонні. Найпростіший і очевидний спосіб захисту - це блокування. Але як бути, коли у вас виникли проблеми зі зняттям цього блокування? Давайте розглянемо декілька способів розблокування вашого телефону.
Інструкція
1
Коли ви купуєте нову сім-карту, вона за замовчуванням захищена кількома кодами - pin і puk. Ці коди зазвичай вказані в документах, які видаються вам разом з сім-картою. При багаторазовому неправильному введенні pin, карта блокується і вимагає введення puk-коду, який зазвичай складається з десяти сімволов.Чтоби відключити дану блокування, зайдіть в розділ "захист" або "безпека", що знаходиться в налаштуваннях вашого телефону. Виберіть пункт "зняти захист sim", після чого телефон попросить вас ввести поки ще чинний код. Після виконання цієї операції пін код при включенні телефону більше не буде запитуватися.
2
Блокування клавіатури дуже корисна в тих випадках, коли телефон знаходиться в сумці або кишені. Вона не дає можливості зайвий раз зателефонувати комусь при випадковому натисканні клавіш.Для того, щоб відключити блокування клавіатури, натисніть по черзі на значек зірочки, а потім на праву верхню кнопку функцій ("блок. Кл."). Або зайдіть в "Настоянки" і виберіть розділ "Блокування", далі "Вкл./Вимк."
3
Скористайтеся однією з програм для зняття блокування з телефону, які можна знайти у вільному доступі в Інтернеті.
4
Якщо жоден з вищеперелічених способів не допоміг вам вирішити проблему з розблокуванням телефону, зверніться до вашого мобільного оператору, в салон стільникового зв'язку, де ви купували телефон, або в сервісний центр. Там вам обов'язково допоможуть, дадуть кваліфіковані відповіді та рекомендації щодо подальшої експлуатації вашого стільникового телефону.