Як знайти роботу в банку.

Робота в банці є однією з найбільш престижних і перспективних як для молодих фахівців, так і для більш досвідчених співробітників. Щоб зайняти вакансію в банці , потрібно докласти менше зусиль, ніж на самій роботі, однак результат виправдовує всі очікування.
Інструкція
1
Отримайте спеціальну освіту. Базові знання з економіки та фінансів як і раніше необхідні кожному, хто збирається працювати в банківській сфері. Незважаючи на поширену думку, що ринок праці переповнений випускниками економічних факультетів, грамотний фахівець завжди знайде роботу.
2
Отримайте другу освіту за кордоном. Багато вузів зараз розширюють контакти з університетами сусідніх країн, дозволяючи своїм студентом отримати безкоштовну освіту по гран. В рамках студентського обміну ви можете провчитися семестр в іншій країні і розширити свої професійні горизонти. Не відмовляйтеся від такої можливості, навіть якщо передбачувана спеціальність неповністю збігається з вашою. Освіта за кордоном завжди залишається престижним, а Ваш майбутній роботодавець не тільки переконатися в ваших знаннях економіки, а й англійської мови. До того ж ви продемонструєте свою активну життєву позицію.
3
Починайте шукати роботу ще під час навчання. За словами керівника Кадрової Служби Bankir.Ru Альони Цибульніковой, краще напряму звертатися у великі банки - ВТБ 24, Альфа-банк, Юніаструм. Банки пропонують роботу стажистом або практикантом як для випускників, так і для студентів старших курсів. Так ви зможете продемонструвати на ділі свої кращі якості роботодавцю і одночасно отримати незамінні практичні навички. Багатьом студентам, добре проявили себе, пропонують залишитися в штабі по закінченню практики. У будь-якому випадку, ви отримаєте досвід роботи, який цінується на ринку праці більше, ніж червоний диплом.
4
Шукайте роботу через спеціалізовані сайти. Найбільш популярними ресурсами для пошуку роботи в банці на даний момент є сервери banki.ru, hh.ru, superjob.ru, де ви крім того зможете отримати консультацію фахівця щодо складання резюме або проходженню співбесіди.
5
Дійте безпосередньо. Телефонуйте та приходьте в банк, де ви хотіли б працювати. Особисте спілкування з менеджером по набору персоналу може бути дуже ефективним. Коли в банці з'явиться вакансія, можливо, Вам подзвонять раніше, ніж почнуть переглядати нескінченні резюме.
6
Розповідайте людям, що ви шукаєте роботу в банці . Ви не можете знати всіх, з ким ще знайомі ваші друзі чи приятелі. Можливо, їх сусідом в літаковому кріслі виявиться менеджер великого банку, у якого щойно звільнилася вакансія. Чим раніше ви дізнаєтеся про вільну посади, тим більше шанс отримати місце.
Зверніть увагу
Робота в банку вимагає здатності швидко засвоювати і обробляти матеріал, стресостійкості, можливості працювати за комп'ютером по багато годин на день. Шукайте роботу в банку тільки якщо ви впевнені, що впораєтеся з такими навантаженнями.
Корисна порада
Не бійтеся відгукуватися на вакансії, де необхідний досвід роботи перевищує ваш на рік або два. Можливо цей недолік зможе компенсувати ваше знання кількох іноземних мов чи вміння працювати зі спеціальними робочими програмами.