Як відсвяткувати день народження незвично.

Як кажуть, на смак і колір товаришів немає. Звичайно, незвичайний і запам'ятовується (у хорошому сенсі слова) день народження - поняття неоднозначне. Але все ж є декілька універсальних ідей, з яких завжди можна вибрати найбільш підходящу в тому чи іншому випадку.
Інструкція
1
Незабутня природа, повноводна ріка, квітучі латаття, пісні біля багаття, ароматний шашлик і ночівля в наметах - все це можна отримати, подорожуючи в свій день народження на байдарках. Запропонуйте вашим гостям заплив на цих човнах наввипередки. Переможцю приготуйте приз. Організатори такого відпочинку зазвичай пропонують дводенні поїздки з можливістю вибору складності траси. Хочете трохи екстриму - вибирайте трасу проти течії, якщо ж ви і ваша компанія новачки - за течією. У кожному разі, маса позитивних емоцій і гора барвистих фотографій забезпечені!
2
Сьогодні все частіше можна побачити запрошення відсвяткувати день народження в аквапарках. Це шикарна можливість, особливо в зимову пору, зануритися в тридцятиградусну спеку тропіків, покататися на гірках, поплавати наввипередки і повеселитися з друзями в басейнах. Багато аквапарки пропонують до ваших послуг і широке святкове меню, яке буде дуже до речі після приємної фізичного навантаження.
3
Віддаєте перевагу екстремальні види спорту? Спробуйте запросити своїх гостей на стрибки з парашута! Можливо, хтось категорично відмовиться, проте погодилися обов'язково отримають добру порцію адреналіну і яскраві враження на все життя.
4
Запропонуйте вашим гостям прийти на ваш день народження в костюмах! Кожен із запрошених повинен підготувати привітання і подарунок у вибраному ним стилі, а також дотримуватися його протягом усього свята, танцюючи, вимовляючи тости і спілкуючись з іншими людьми. Буде весело, не сумнівайтеся!
5
Якщо день народження планується не у вас, а у ваших знайомих або друзів, запропонуйте в якості подарунка подарунковий сертифікат на різні послуги. Перевагою такого виду подарунка є те, що іменинник сам може вибрати собі презент. Це може бути похід в СПА-салон на кілька людей, катання на конях, підводне плавання або замовлення шеф-кухаря на будинок. Чому б не порадити імениннику скористатися цією пропозицією саме в день народження? Будьте впевнені, такий подарунок запам'ятається надовго.