Як грати з дитиною в 6 місяців.

До шести місяців рухова активність малюка все зростає, а значить, він вже може сам вибирати, якими іграшками грати. Якщо раніше малюк задовольнявся тим, що дадуть йому мама і тато, то тепер він намагається дотягнутися або доповзти до яскравого м'ячика або різнобарвною пірамідки. До того ж до півроку малюк просто споглядав незнайомі предмети, а зараз вони перетворилися на джерело маніпуляцій.
Інструкція
1
Батькам в цей період необхідно урізноманітнити заняття та ігри з крихіткою, адже саме зараз дитина активно пізнає навколишній світ, вчиться управляти свої тілом і розташованими поруч предметами. Малюкові в цьому віці не потрібно великої кількості іграшок, зазвичай в хід йдуть речі, які є в кожному будинку і які доставляють дитині чимало задоволення.
2
Найпривабливіше для крихти місце в квартирі, звичайно ж, кухня. Дітям дуже подобаються всілякі каструлі, кришки, контейнери. От і не відмовляйте дитині в задоволенні. Добре, якщо у вас є посуд з хохломской розписом. Вона нешкідлива, міцна, не б'ється при падінні. Малюкам дуже подобається стукати по тарілці ложкою, як це роблять мама і тато, відправляти її в рот. Для знайомства з квітами і розмірами запропонуйте дитині кілька пластикових мисок або контейнерів. Незабаром малюк зрозуміє, що маленька миска легко поміщається у велику. У пластикову пляшку можна насипати горох або квасоля, вийдуть відмінні маракаси.
3
Ще одне його улюблену дітьми місце - ванна. Там можна придумати для шестимісячного малюка безліч захоплюючих ігор. Можна взяти два стаканчика і показати малюкові, як переливається водичка з одного в інший, або виконати отвори з пробці від пластикової пляшки - вийде зручна для дитинкою ручки лійка. Звичайно, можна придбати іграшки в магазині. Але у дітей швидко проходить до них інтерес, більше діточок привертають речі з «світу дорослих». Звичайно, забавні гумові тварини або фігурки, які клеяться на вологий кахель, не будуть зайвими при купанні.
4
шестимісячний карапузові можна запропонувати пограти в ляльку-неваляшку. Вона викличе великий інтерес у крихти, адже неваляшка забавно дзвенить і завжди приймає вихідне положення. Крім того, пограйте з дитиною ганчір'яної лялькою. Її можна зробити самим, а можна купити готову. Добре, якщо вона буде виконана з тканини різної текстури, щоб розвивалися тактовні відчуття крихти.
5
Ігор для дитини шести місяців велике розмаїття. Малюк може стрибати у вас на колінах в такт улюбленої пісеньці або танцювати, перебуваючи на руках. Головне, це бажання батьків наповнити кожен день свого крихти цікавими подіями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c4E2HSUqtfY
Зверніть увагу
Ігри та заняття з дитиною 6 - 9 місяців. Під впливом оточуючих людей у дитини з 7 місяців починають формуватися звички, потяги, смаки. Тому, для правильного розвитку дитини дорослим необхідно допомогти малюкові розуміти рідну мову (називати окремі предмети і дії в довкіллі, на картинках і т.д.), вчити дитину вступати в контакт з людьми, сприяти подальшому розвитку його рухових навичок.
Перші роки життя немовляти дуже цінні для його майбутнього, тому постарайтеся приділити більше часу для занять з малюком. Гра - це важливий фактор у розвитку дитини. Під час ігор розвивається дрібна моторика, поліпшується пам'ять і формується творче мислення малюка.
Вам знадобиться
  • Кубики, пазли, пірамідка, сортер, дитячі книги, диски з музикою, пластилін, пальчикові фарби
Інструкція
1
Подбайте, щоб у дитини крім ляльок і зайчиків була достатня кількість розвиваючих іграшок. Кубики, сортери, великі пазли, пірамідки і різноманітні конструктори допомагають розвивати пам'ять, логіку, мова, творче і просторове мислення дитини.
2
Добре розвивають дрібну моторику спільні заняття з пластиліном. Навчіть малюка найпростішим речам: скачати з пластиліну кульку або зробити «ковбаску».
3
Малюйте разом з малюком, це допоможе йому краще розвинути творче мислення, пам'ять і виховати естетичне сприйняття світу. Навчіть малюка розрізняти кольори і відтінки. Почніть свої уроки малювання з використання пальчикових фарб. Завдяки своєму безпечному для здоров'я складом, вони відмінно підходять для юних художників, навіть якщо раптом малюк вирішить перевірити їх на смак.
4
Важливо із самого раннього дитинства прищепити дитині любов до книг. Хороші добрі книги - обов'язкові для повноцінного виховання малюка. Вони допомагають розвивати мислення і фантазію дитини, роблять його словниковий запас більш багатим і різноманітним.
5
З самого народження приобщайте крихітку до прекрасного світу музики. Познайомте його з дитячим репертуаром, потім перейдіть до шедеврів великої класичної музики, особливо прихильно діти ставляться до творів Чайковського, Шуберта і Вівальді.
6
Пізнавати світ добре під час прогулянок на вулиці. Не потрібно весь час сидіти в колясці або обмежуватися знаходженням на дитячому майданчику. Дозвольте малюкові поторкати квіти і травичку, покопатися в піску в своє задоволення і навіть погладити сусідську кішку. Супроводжуйте прогулянку бесідою, коментуйте все що бачите, розповідайте дитині про рослини, деревах, машинах і будівлях, повз які ви проходите.
Корисна порада
Спільні ігри з однорічною дитиною не повинні бути довгими і нудними. Малюк ще не вміє протягом тривалого часу зосереджуватися на якомусь одному занятті, що не примушуйте його, просто перемкніть увагу на інший вид діяльності.