Як вибрати флеш-карту.

Останнім часом флеш-карта стала найбільш популярним видом інформаційних носіїв, залишивши далеко в історії диски, дискети, касети та інші вийшли з моди і втратили актуальність технічні хитрощі. Але як же правильно вибрати флеш-карту з настільки величезного асортименту цих маленьких пристосувань?
Інструкція
1
Матеріал корпусаОбично корпус накопичувача виконаний з металу, пластику або гуми. Вибирайте метал, якщо ви досить активна людина, постійно носіть свій накопичувач з собою і не хочете, щоб вміст ушкодилося від якогось випадкового різкого двіженія.Резіновий корпус вибирайте в тому випадку, якщо хочете, щоб накопичувач довше вам прослужив - він не ковзає, не дряпається і не ломается.Пластіковий корпус більш звичний і дешевий, так що можете вибрати його, якщо не збираєтеся виконувати якихось акробатичних трюків з накопичувачем, лежачому в НЕ застебнутому кишені.
2
Види захисту раз'ёмовНакопітель або захищений ковпачком, або є висувним. Вибирайте висувний, якщо схильні втрачати дрібні предмети, такі, як ковпачки.
3
Обсяг накопітеляОб'ёми пам'яті бувають найрізноманітніші. Якщо ви збираєтеся зберігати на флешці тільки документи, картинки і трохи музики, то вам ні до чого дуже великі обсяги пам'яті - 4 гб вистачить з лишком. Якщо у вас великі апетити - то вибирайте флешку від 8 гб. Є спеціальні флешки для мандрівників, пам'ять такого накопичувача може досягати 64 гб. Ціна, зрозуміло, буде відповідна.
4
Дизайн накопітеляВсевозможних модифікацій дизайну флешки можна знайти тисячі і підібрати той, що радує око і характеризує вас так, як ви того хочете. Вибирайте дизайн відповідно своєму смаку.